Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 10:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Spaudo
StandartinėParašytas: 2013-10-11- 23:12 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Spaudo išvaizda-dizainas ir peilio išvaizda-dizainas, manau suderinami dalykai.

Taip, galima spaudą derinti prie peilio dizaino , arba peilį - prie spaudo. XD

Kestutis ply rašė:
Uždėjimo technologija mano manymu čia nė prie ko, juo labiau, jog galima taip padaryti, kad nelabai ir atskirsi ;-)

Mano patirtis su plieno štampais leidžia teigti, kad klysti. :) Nes kaip tik technologijos ribotumai ir apsprendžia spaudo grafikos sudėtingumą, detalumą etc, t.y. stilistinę išvaizdą. Toli neieškant pavyzdžių - Lino spaudas. Kaltinio tokio raiškaus ir detalaus kaip lazeriu - niekaip nepadarysi. Geriausiu atveju gausis panašiai kaip LStudijos. :D
Juo labiau, kad štampas dėvisi, tad kaltinio spaudo kokybė palaipsniui blogėja, o kuo spaudas sudėtingesnis - tuo labiau tai matosi. :(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: truputi i lankas nukrypsiu.
StandartinėParašytas: 2013-10-11- 23:38 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
truputi i lankas nukrypsiu. ankciau berenkant durtuvus, i akis krito prancuzisku durtuvu Chassepot zymejimas - graviravimas. rasmenys isgraviruoti ant penties, bet labai skoningai
kelios nuotraukikes is beribio neto (nes mano 'styknozai' Lietuvoje gvena - taigi neturiu galimybes dabar ju nufotogrofuoti).
http://p1.la-img.com/700/21677/7466492_8_l.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/2641/dsc0089x.jpg

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: _Vladas_ rašė: Toli
StandartinėParašytas: 2013-10-11- 23:39 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
_Vladas_ rašė:
Toli neieškant pavyzdžių - Lino spaudas. Kaltinio tokio raiškaus ir detalaus kaip lazeriu - niekaip nepadarysi. Geriausiu atveju gausis panašiai kaip LStudijos. :D
Juo labiau, kad štampas dėvisi, tad kaltinio spaudo kokybė palaipsniui blogėja, o kuo spaudas sudėtingesnis - tuo labiau tai matosi. :(

Tai negi dabar man pas Algirdą Lino spaudą užsakinėti, kad įrodyti jog klysti xD Čia gal Algirdas tegu pakomentuoja apie šio konkretaus spaudo sudėtingumą :-/ Mano akiai, tai raiškumas tikrai būtų geresnis, galima tik viena problema, jei kleima būtų kalama šaltu būdu, galimas smulkių detalių nukirpimas, dėl sudrebėjusios rankos (tai beje duotų ir papildomų brokuotų geležčių), kas visiškai neįmanoma įkalant karštame pliene. Spaudo kokybė blogėja, bet pakankamai lėtai, be to paprastai pasidaromas reversas ir bet kada galima pasidaryt keletą naujų kaltukų. Sakyčiau grįžtam prie to, kad ko gero Linui paprasčiausiai būtų per didelis laiko gaišimas, kiekvieną ruošinuką kaitinti ir kleimuoti, po to dar papildomai vargti su išvalymu, juodinimu ir pan. Ir vargu ar jam tai būtų kompensuojama iš kliento pusės ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: truputi i
StandartinėParašytas: 2013-10-11- 23:43 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Banginis rašė:
truputi i lankas nukrypsiu. ankciau berenkant durtuvus, i akis krito prancuzisku durtuvu Chassepot zymejimas - graviravimas. rasmenys isgraviruoti ant penties, bet labai skoningai
kelios nuotraukikes is beribio neto (nes mano 'styknozai' Lietuvoje gvena - taigi neturiu galimybes dabar ju nufotogrofuoti).
http://p1.la-img.com/700/21677/7466492_8_l.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/2641/dsc0089x.jpg

Man tai toks žymėjimas tikrai daug patrauklesnis, nei lazerinis užrašas *2thumbs*

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 0:51 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
_Vladas_ rašė:
Toli neieškant pavyzdžių - Lino spaudas. Kaltinio tokio raiškaus ir detalaus kaip lazeriu - niekaip nepadarysi. Geriausiu atveju gausis panašiai kaip LStudijos. :D
Juo labiau, kad štampas dėvisi, tad kaltinio spaudo kokybė palaipsniui blogėja, o kuo spaudas sudėtingesnis - tuo labiau tai matosi. :(

Tai negi dabar man pas Algirdą Lino spaudą užsakinėti, kad įrodyti jog klysti xD

O gi kaip kitaip įrodysi, kad plieno štampas detalumu prilygsta lazeriui, galinčiam padaryti norimo gylio 1 mikrono dydžio tašką kaip YAG, ar bent jau 10 mikronų, kaip CO2. XD

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Man visa sneka apie
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 1:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Man visa sneka apie nemokejima ir negalejima primena Juozuko kalba kad jis vienintelis dizaineris o visi kiti pigus plagijuotojai
Gerai kad nedaejom iki to jog ne meistras jaigu pats nekasi gelezies rudos
Seip tai ne parasas padaro gaminy meistrisku


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: truputi i
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 1:20 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
truputi i lankas nukrypsiu. ankciau berenkant durtuvus, i akis krito prancuzisku durtuvu Chassepot zymejimas - graviravimas.

Nenukrypsti. Tiek mechaninis, tiek rankinis spaudų graviravimas - labai į temą. Pvz. grafiškai nesudėtingiems kontūriniams ar raidiniams spaudams tai visai tinkama ir daugeliui prieinama žymėjimo technologija. :ok:
Tik šios technologijos ypatybė, kad kiekvienas spaudas nebus identiškas kitiems, kai kam bus privalumas, kai kam - trūkumas. :)

Bendrai imant, manau, kad neprotinga sureikšminti vienokią ar kitokią ženklinimo technologiją. Juk tai tik priemonė gauti norimą rezultatą.
Svarbu, kad tas rezultatas būtų "į temą". ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 9:45 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
_Vladas_ rašė:
Kestutis ply rašė:
_Vladas_ rašė:

Toli neieškant pavyzdžių - Lino spaudas. Kaltinio tokio raiškaus ir detalaus kaip lazeriu - niekaip nepadarysi. Geriausiu atveju gausis panašiai kaip LStudijos. :D
Juo labiau, kad štampas dėvisi, tad kaltinio spaudo kokybė palaipsniui blogėja, o kuo spaudas sudėtingesnis - tuo labiau tai matosi. :(


Tai negi dabar man pas Algirdą Lino spaudą užsakinėti, kad įrodyti jog klysti xD


O gi kaip kitaip įrodysi, kad plieno štampas detalumu prilygsta lazeriui, galinčiam padaryti norimo gylio 1 mikrono dydžio tašką kaip YAG, ar bent jau 10 mikronų, kaip CO2. XD

Vladai, koks skirtumas kiek teoriškai ten tų mikronų? Aš pieštuku gražiau užrašyčiau, nei kai kas su co2 lazeriu, tai apie kokią raišką dar galima kalbėt xD

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 9:50 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
ERA rašė:
Man visa sneka apie nemokejima ir negalejima primena Juozuko kalba kad jis vienintelis dizaineris o visi kiti pigus plagijuotojai
Gerai kad nedaejom iki to jog ne meistras jaigu pats nekasi gelezies rudos
Seip tai ne parasas padaro gaminy meistrisku

ERA, niekas nesako, jog kažkas blogesnis, o kažkas geresnis, čia tik diskutuojam apie tai, koks ženklinimas kam labiau patinka. O man asmeniškai tikrai nepatiko tai ką lazerio pagalba ,,meistrai" padarė su Lino peiliu ;-) Jo vietoj tikrai būčiau paprašęs tą peilį įsigyti, o apie pinigų mokėjimą tai nė kalbos nebūtų.

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kaikas minejo jog tai ne
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 12:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Kaikas minejo jog tai ne LYYYYYGIS kai padaroma su lazeriu ir tai gad pamirsom ranku darba
O ka tie asai padare su Lino peiliu tai darkarta yrodo koki pas mus specai rinkoje dirba
Del pretenzijos tiem meistram
Dazna karta neverta sau dadintis nuotaikos ir koliotis su tokiais asais nes jie vistiek nesupras o tik pats apturesi sugadinta nuotaika visai dienai
Manau Linas pasielge apdairiai ir juos nubaude didesne bauda egu butu kainaves peilis jiem nusipirkt
Nej pas juos technologija gera nej vadyba gera po tokio darbo uzsakymai mazeja geometrine progresija
Paziurek kiek zmoniu y sita firma nesikreip tik perskaite sita tema o dar ir kiek apie juos perduos is lupu y lupas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Vieniems vartotojams reikia,
StandartinėParašytas: 2013-10-12- 13:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-02-27- 1:17
Pranešimai: 225
Miestas: ...
Vieniems vartotojams reikia, kad peilis butu is super plieno ir super plastiko, kitiems svarbiausia, kad butu kalvio nukalta gelezte, rankenai ir makstims tik naturalios medziagos panaudotos. Meistrai irgi skirtingi. Zymejimo budas sukelia skirtingus jausmus vartotojui. Kuo daugiau skirtingu meistru, tuo geriau. Pirkejai atsirinks kam ko reikia


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Algirdai, jeigu ten tavo
StandartinėParašytas: 2013-10-14- 8:13 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Algirdai, jeigu ten tavo štampų nuotrauka, tai noriu paklausti, kokius gaminius žymi RZM ir SS įspaudais? :-/
Asmenniškai man, tai ant kaltinės geležtės gražiau įkaltas kalvio ženklas, o jei geležtė padaryta šaltkalviškai, tai tinka lazerinis žymėjimas. Dar gerai, kad niekas nesiūlo pačiam meistrui ir plieną išsilydyti :)

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-14- 9:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
TerMind rašė:
Algirdai, jeigu ten tavo štampų nuotrauka, tai noriu paklausti, kokius gaminius žymi RZM ir SS įspaudais? :-/
Asmenniškai man, tai ant kaltinės geležtės gražiau įkaltas kalvio ženklas, o jei geležtė padaryta šaltkalviškai, tai tinka lazerinis žymėjimas. Dar gerai, kad niekas nesiūlo pačiam meistrui ir plieną išsilydyti :)


Jei pats rūdos nekasi tai b&%$# ne meistras XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tik asmeninė nuomonė. Yra
StandartinėParašytas: 2013-10-14- 10:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
Tik asmeninė nuomonė. Yra peilių, ant kurių lazerinis užrašas ne tik netiktų, o totaliai gadintų visą reikalą. Pvz kai kuriuos Kęstučio darbus toks ženklinimas beviltiškai sugadintu. Tačiau žymiai daugiau atvejų kai lazerinės technologijos priimtinesnės, o solidumo joms netrūksta. Aišku jei tai padaro ne tokie "specai" kaip Lino įliustracijoje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-14- 16:49 
Atsijungęs
Graveris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-02-23- 12:30
Pranešimai: 152
Miestas: Tauragė
TerMind rašė:
Algirdai, jeigu ten tavo štampų nuotrauka, tai noriu paklausti, kokius gaminius žymi RZM ir SS įspaudais? :-/


O aš ir nežinau, ką jais ženklina Rusijoj, Vokietijoj. Tikriausiai ne peilius.
O išbandau ant savo įrankių.
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007