Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 12:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Svajaus peiliai
StandartinėParašytas: 2020-09-26- 12:27 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Edas rašė:
Kad ir kiek Vladas stengiasi, bet....
Kaip sako vienas mano draugas: žmogus ne pieštukas, padroši ir smailas, gimei kartą bukas ir mirsi tu kvailas...

:liuks2:
Jo, Vladas puikiai paaiškino. Rodos, aiškiau jau neįmanoma pasakyt, bet vistiek ne visi supranta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Svajaus peiliai
StandartinėParašytas: 2020-09-26- 22:02 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2018-05-14- 15:41
Pranešimai: 33
Miestas: Kaunas
Normaliai čia ant pabaigos: "kvailas, bukas" Tipo mano kritika nepatinka..? Tai šaunu Svajau, puikus peilis, sakyčiau toks itin prabangus. Tai sėkmės darbuose, o kritikam - daugiau išradingumo.. Turiu aš savo nuomonę ir ją gerbiu. Darbais, o ne žodžiais mes tėvynę puošiam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Svajaus peiliai
StandartinėParašytas: 2020-09-27- 19:30 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
GintarasA rašė:
Normaliai čia ant pabaigos: "kvailas, bukas" Tipo mano kritika nepatinka..? Tai šaunu Svajau, puikus peilis, sakyčiau toks itin prabangus. Tai sėkmės darbuose, o kritikam - daugiau išradingumo.. Turiu aš savo nuomonę ir ją gerbiu. Darbais, o ne žodžiais mes tėvynę puošiam..
O ho, na ir prikepet čia blynų mano galeriniam puslapį. Nu bet nieko, yra kaip yra
. Pasakysiu aš jums ką aš manau apie visą šitą čia užvirusį reikalą. Turiu aš savo peiliadirbio horizonte keletą autoritetingų žmonių kurie yra žinomi peilių pasaulyje(ne tik Lietuvos), gerai išmanančių savo amatą, kurių nuomonė man yra svarbi ir gerbtina. Visa kita tik tuščios šnekos ir tiek. Dabar laikai tokie kai 18-metis patampa nuomonės formuotoju, be gyvenimiškos patirties ir supratimo apie tam tikrus dalykus. Mano galva norint reikšt nuomonę apie konkrečius dalykus reikia juos labai gerai išmanyti, kitaip gali nutikti kaip šiuo atveju, sukelsi žmonems tik šypseną ir suteiks pretekstą galvoti jog esi neišmanėlis. Tai va tiek, dėkui už dėmesį, dėkui Gintarui už palinkėjimus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Svajaus peiliai
StandartinėParašytas: 2020-09-28- 8:09 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Svajus rašė:
O ho, na ir prikepet čia blynų mano galeriniam puslapį. Nu bet nieko, yra kaip yra
. Pasakysiu aš jums ką aš manau apie visą šitą čia užvirusį reikalą. Turiu aš savo peiliadirbio horizonte keletą autoritetingų žmonių kurie yra žinomi peilių pasaulyje(ne tik Lietuvos), gerai išmanančių savo amatą, kurių nuomonė man yra svarbi ir gerbtina. Visa kita tik tuščios šnekos ir tiek. Dabar laikai tokie kai 18-metis patampa nuomonės formuotoju, be gyvenimiškos patirties ir supratimo apie tam tikrus dalykus. Mano galva norint reikšt nuomonę apie konkrečius dalykus reikia juos labai gerai išmanyti, kitaip gali nutikti kaip šiuo atveju, sukelsi žmonems tik šypseną ir suteiks pretekstą galvoti jog esi neišmanėlis. Tai va tiek, dėkui už dėmesį, dėkui Gintarui už palinkėjimus.

Nepagalvok, Svajau, kad čia tau buvo taikoma visos šitos teksto paklodės. Tave juk žinau, esi visiškai adekvatus ir supratingas žmogus :-) Ir iš tikro labai gerai žinau ką reiškia "18-mečiai nuomonės formuotojai" :-)) Ir net nepamąsčiau apie šitą aspektą prieš įsitraukdamas...

Aš tiesiog negaliu susilaikyt nepaklibindamas GintarasA, kai pamačiau, kaip pas jį sujudo "tarakonai galvoj"... Ypač, kai pasakė, kad supykdavo dėl kritikos — taigi tada bet koks "neklaužada Paulius" gali švystelt akmenuką į jo pusę ir suduš Gintaro stiklo pilis, ir iššoks iš jos didelis, bet trapus ego, visas piktas, nervuotas ir lojantis garsiai ant tų, kas akmenukus mėto.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Svajaus peiliai
StandartinėParašytas: 2020-10-01- 21:14 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Svajus rašė:
O ho, na ir prikepet čia blynų mano galeriniam puslapį. Nu bet nieko, yra kaip yra
. Pasakysiu aš jums ką aš manau apie visą šitą čia užvirusį reikalą. Turiu aš savo peiliadirbio horizonte keletą autoritetingų žmonių kurie yra žinomi peilių pasaulyje(ne tik Lietuvos), gerai išmanančių savo amatą, kurių nuomonė man yra svarbi ir gerbtina. Visa kita tik tuščios šnekos ir tiek. Dabar laikai tokie kai 18-metis patampa nuomonės formuotoju, be gyvenimiškos patirties ir supratimo apie tam tikrus dalykus. Mano galva norint reikšt nuomonę apie konkrečius dalykus reikia juos labai gerai išmanyti, kitaip gali nutikti kaip šiuo atveju, sukelsi žmonems tik šypseną ir suteiks pretekstą galvoti jog esi neišmanėlis. Tai va tiek, dėkui už dėmesį, dėkui Gintarui už palinkėjimus.

Nepagalvok, Svajau, kad čia tau buvo taikoma visos šitos teksto paklodės. Tave juk žinau, esi visiškai adekvatus ir supratingas žmogus :-) Ir iš tikro labai gerai žinau ką reiškia "18-mečiai nuomonės formuotojai" :-)) Ir net nepamąsčiau apie šitą aspektą prieš įsitraukdamas...

Aš tiesiog negaliu susilaikyt nepaklibindamas GintarasA, kai pamačiau, kaip pas jį sujudo "tarakonai galvoj"... Ypač, kai pasakė, kad supykdavo dėl kritikos — taigi tada bet koks "neklaužada Paulius" gali švystelt akmenuką į jo pusę ir suduš Gintaro stiklo pilis, ir iššoks iš jos didelis, bet trapus ego, visas piktas, nervuotas ir lojantis garsiai ant tų, kas akmenukus mėto.
Palik ramybėj Andriau tuos Gintaro tarakonus, turim mes jų dauguma tikriausiai :). Manau esmė yra kas tuos tarakonus judina(jau pradėsiu kartotis ko gero) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-10-02- 8:41 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tiesa, tiesa, turiu aš tokią "ligą", kad tarakonų negaliu nepaklibint :-) Ne visada tai gerai baigiasi, bet ką darysi... XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-10-03- 12:31 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Tiesa, tiesa, turiu aš tokią "ligą", kad tarakonų negaliu nepaklibint :-) Ne visada tai gerai baigiasi, bet ką darysi... XD

Yra kaip yra :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007