Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-04-02- 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
O kokia plyta galima paleisti uz tokios dainos sugadinima ?
Ne pats tragiskiausiais variantas is imanomu , bet visvien baisu
http://www.youtube.com/watch?v=P08jtD_-SCo


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-02- 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
O kokia plyta galima paleisti uz tokios dainos sugadinima ?
Ne pats tragiskiausiais variantas is imanomu , bet visvien baisu
http://www.youtube.com/watch?v=P08jtD_-SCo

Jus sveikina kaimynas Algis, pusbrolis Jonas, kaimynai Anakauskai, ir siunčia nuostabią dainą Lipk ant akmens o marija..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-09-17- 11:45 
Atsijungęs
Graveris
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-02-23- 12:30
Pranešimai: 152
Miestas: Tauragė
http://rusartknife.forum24.ru/?1-2-100- ... 3-000-80-0
Pas rusus nelengviau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-09-17- 16:40 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Algirdas rašė:
http://rusartknife.forum24.ru/?1-2-100-00000063-000-80-0
Pas rusus nelengviau.

Rusai irgi žmonės, tad ir klausimai tie patys kamuoja. :E
O jeigu rimtai, tai rusams žymiai sunkiau, nes pas juos gausi puošyba tradiciškai populiari ir meninės ginklakalystės sritis labai išvystyta. Tad manau, be visuotinai pripažįstamos ekspertų komisijos sprendimo kiekvienu konkrečiu atveju, pas juos vargu ar įmanoma aiškiai apibūdinti ribą kur baigiasi meniška įrankio puošyba ir prasideda "grynas" menas. :/
Pvz. vakarų Europoje ta riba tarp puošybos ir meno žymiai aiškesnė, nes dauguma Meistrų įprastai daugiau dėmesio skiria medžiagoms ir bendram peilio dizainui, dažnai su minimaliais puošybos elementais. Nors yra Meistrų kuriančių ir "gryną" meną. Tuo metu amerikietiškame "art-naife" vyrauja tiek kūrybiniai eksperimentai su dizainu, tiek gausi ir prabangi puošyba, o grynai meniniai "peilio formos" kūriniai tarp užjūrio Meistrų nepopuliarūs. 8(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 0:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Ojoji kaip cia sustrai
Na nezinau man Marko peiliai nepatinka bet mano manymu tos klaidos tokio stiliaus peiliui yra leistinos
Kiek skaiciau tai Markas saves meistru ar profu nevadina kaip nekaikurie :)
Daro dirba ir tobuleja jug ne visi kozna diena ciupina metala ar medy
Jau senai susidare toks vaizdas kad forumas skirtas tik ASAM.
Koncepcija forumo lygtai buvo suvienyti visus darancius peilius o dabar tapo kazkoks profu pasirodymu poligonas
nu nesisnori man savo daiktu panasiu y peilius demonstruoti manau greit ir kitus atmusit nuo to :cool:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 0:58 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
O kas nepatinka, ar kas nors sakė nors pusę žodžio, kad kažkas blogai. Nepatinka, galit nedėti savo peilių, bet ar tai bus gerai? Paskaitykit, kiek mano galerijoj yra pastabų ir kritikos, jei būčiau toks jautrus, kaip ERA, jau seniai būčiau metęs peilius daryti ir tyliai dantim griežčiau, kaip man blogai ir koks pasaulis žiaurus XD Ne retai, reikia paprasčiausiai įspirti į užpakalį ir tai duoda daugiau naudos, nei šimtas bandymų kažką pasakyti per aplinkui. Jei žmogaus galva ne tuščia, jis supras, o jei ne ir toliau bus domaskas, korelija ir kiti marazmai. Vieni daro išvadas o kiti užsispiria ir stovi ant savo... kiekvienas renkasi pats ;)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 1:33 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
Jau senai susidare toks vaizdas kad forumas skirtas tik ASAM.
Koncepcija forumo lygtai buvo suvienyti visus darancius peilius o dabar tapo kazkoks profu pasirodymu poligonas
nu nesisnori man savo daiktu panasiu y peilius demonstruoti manau greit ir kitus atmusit nuo to :cool:

Forumas skirtas visiems. Bet jeigu pavyks nuo peilių darymo "atmušti" tuos, kurie daro "bele ką ir bele kaip" nesistengdami tobulėti - visiems bus tik geriau. ;)
O jeigu rimtai, tai visiškai pritariu Kęstučio aukščiau išsakytoms mintims. :ok:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 10:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Jau kam kam bet tau Kestuti apie kritikos priemima reiktu patyleti
Zmogus pasakao kad nepatinka tavo peilis tai tu kaip dvarneska uz tvoros pradedi skalyti
Vat as tai tikrai neysivaizduoju jaigu tu ir realiam gyvenime taip priimi kritika tai klijentu tavo nenoreciau buti
Pats paskaityk (atbuline data kaip priimi kritika savianalize turetu padeti)
Jautrus as nesu tik nematau reikalo sau gadintis nuotaikos kai forume kur esme gaminys pradedama akcentuoti klaidas
Forume kuris lyg ir turi suvienyti bendramincius o darsi atvirksciai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 10:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Bet jeigu pavyks nuo peilių darymo "atmušti" tuos, kurie daro "bele ką ir bele kaip" nesistengdami tobulėti - visiems bus tik geriau.

Senas geras sovietinis budas UZDRAUSKIM taip ir cia
Is konstruktyviai mastancio zmogaus maziausiai to tikejausi :O
Tikuosi tai buvo tik lyrinis nukrypimas o ne forumo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 21:08 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
_Vladas_ rašė:
Bet jeigu pavyks nuo peilių darymo "atmušti" tuos, kurie daro "bele ką ir bele kaip" nesistengdami tobulėti - visiems bus tik geriau.

Senas geras sovietinis budas UZDRAUSKIM taip ir cia

Klysti. Priešingu atveju pateik nors vieną tokio uždraudimo pavyzdį. ;)

Bendrai susidaro įspūdis, kad tavo manymu forume negalima išsakyti pastabų dėl gamybos ar dizaino klaidų, nes kažkam gali būti užgauta "jautri kūrėjo siela". :/
Mano manymu, peilininkų forumas - ne darželinukų rankdarbių parodėlė, kad apie visus gaminius atsiliepti tik "Vach, vach, kaip gerai, kaip gražu!". (c)
Beje, naujokų niekas nediskriminuoja ir jų darbų niekas labai nekritikuoja, nes visi kažkada pradėjo taip pat ir supranta, kad patirtis ir įgūdžiai atsiranda ne iš karto. Priešingai - stengiamasi geranoriškai patarti ir padėti.
Bet jeigu žmogus, kiek begamintų, netobulėja ir nesugeba pagaminti tinkamai, gal geriau, kad jis negamintų iš vis. Ir jam bus mažiau nusivylimų, ir peiliadirbystei, kaip amatui, mažiau gėdos.
Todėl forumo tikslas - skatinti perspektyvius gamintojus ir populiarinti tai kas geriausia peilininkystėje.
O jeigu kažkas tikėjosi čia rasti "Kreivų rankų" būrelį - pataikė ne tuo adresu. :ne:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 22:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
_Vladas_
Nu baikit jus cia taip vaikiskai vartytis tikrai supratot apie ka as cia rasiau
Kestutis ply rašė:
GAdas rašė:
Peilis visumoje grąžus, bet man vizualiai netinka ta liežuvio formos gardos dalis ir korianą be reikalo sugadinai - nesimato jo tamsaus beveik.;)

Eik tu sau... ar tikrai :O

O cia konstruktyvus kritikos priemimas ir tai jau ne pirmasis
Cia tai ne jautri siela vos ne na.... siuncia cia nejautru :E
Gerai kad as neissilavines ir labai jautrus zmogus tai paskaites net bijau atrasyt tokiam kritikos priemejui tad per jus gal atkreips demesy XD

_Vladas_ rašė:
Priešingai - stengiamasi geranoriškai patarti ir padėti.

Cia jus apsidairykit ir pamatysit kad patarimu lauke esate vienas na dar gal jusu seselis :E
_Vladas_ rašė:
Bet jeigu žmogus, kiek begamintų, netobulėja ir nesugeba pagaminti tinkamai, gal geriau, kad jis negamintų iš vis

O cia jau ponuli ne jum sprest nebent imsites Dievo vaidmens forume o sikdamas tokiems at galvos tik pats atrodysit kvailai, kaip dabar atrodo kaikas neyvardinsiu kad negauciau py.... nes anas labai greit ysizeidzia.Na bet nemanau kad nusileisit iki tokio lygio ir nemanau kad skatinsit tokio lygio komentarus.Peilyje estetika yzvelget o vat diskusijoje arba nenorit yzvelgti arba nepatogi pozicija susidaro
Is esmes _Vladas_: pries jusu kritikos net nesiruosiau kabintis ir nesikabinu tik vat tas nenoras matyti elementariu bendravimo (nors rasyba y akis jum krenta ) slykstyniu mane labai stebina
Nesu jautrus nesu darzelinukas bet suprantu kad taisyklingai rasydamas EIK TU NA.... as vistiek esu nemandagus
Tad jaigu jus mane pasiusit ........... taisyklinga kalba as vistiek busiu ysizeides :cool:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Marco Peiliai
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 22:53 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
ERA rašė:
Jau kam kam bet tau Kestuti apie kritikos priemima reiktu patyleti
Zmogus pasakao kad nepatinka tavo peilis tai tu kaip dvarneska uz tvoros pradedi skalyti
Vat as tai tikrai neysivaizduoju jaigu tu ir realiam gyvenime taip priimi kritika tai klijentu tavo nenoreciau buti
Pats paskaityk (atbuline data kaip priimi kritika savianalize turetu padeti)
Jautrus as nesu tik nematau reikalo sau gadintis nuotaikos kai forume kur esme gaminys pradedama akcentuoti klaidas
Forume kuris lyg ir turi suvienyti bendramincius o darsi atvirksciai

Matau, jog nesupratai esmės :D Taigi paaiškinsiu tavo paties žodžiais. Taip aš tikrai aštriai reaguoju jei kas nors pasako, kaip pats sakei, jog mano peilis nepatinka. Matai aš laikausi tokios pozicijos, kad pasakymas ,,nepatinka" visiškai netinkamas tokioje vietoje, kaip forumas. Jei nepatinka, tai kiekvieno asmeninis reikalas ir už tai net nereikia pykti, bet to nederėtų ir išsakyti autoriui.Tai paprasčiausiai mandagumo reikalas. Bet tai liečia tik tuos atvejus, kai nepatinka, nes nepatinka. Prisiminiau vieną atvejį su tokiu komplikuotu klientu. Užsakė žmogus pas mane vartus. Nupiešiau eskizą, suderinom. Kai pagaminom vartus, žinodamas šio tipo būdą apsidraudžiau. Paskambinau, kad atvyktų apsižiūrėti pries dažymą ar viskas gerai. Atvažiavo su žmona, stovi žiūri... galvą kraipo ir sako - man nepatinka! :/ Tuomet, aš jam rodau eskizą, sakau - pasižiūrėk, vartai vienas prie vieno, sakyk kas negerai :) O jis man atrėžia - nu taip viens prie vieno, bet man nepatinka, tu menininkas tu ir turi žinoti kas negerai :oops: Na tuomet jau to pono žmona neištvėrė, čiupo eskizą man iš rankų, mojuoja tam piliečiui po nosim ir sako - durniau tu, grąžūs tie vartai, ko čia išsidirbinėji... XD Tai va , ką noriu pasakyti. Jei jau pasakai žmogui, kad nepatinka gaminys, tai reikia ir nurodyti kas konkrečiai, nes tokie abstraktūs paskymai, kaip kreivas, negražus, neišbaigtas ir t.t., mano supratimu yra sliekų ieškojimas. Jei jau kreivas, tai parodyk kur konkrečiai ir jokių problemų. Už tai galima tik padėkoti :liuks:
Tai va ERA, kaip aš reaguoju į kritiką ir kaip aš ją priimu taip pat yra skirting dalykai. Į teisingą ir protingą kritiką visuomet stengiuosi atsižvelgti. O į sliekų ieškojimą atitinkamai ir atsaku. :duok:
O jei kalbėti apie žmones kurie nepaisant visos kritikos ir pastabų, vistiek stovi ant savo ir bando tuo kažką įrodyti, tai tokiu būdu gali tik įrodyti, koks esi bukas ;)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-26- 23:10 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
ERA rašė:
Kestutis ply rašė:
GAdas rašė:
Peilis visumoje grąžus, bet man vizualiai netinka ta liežuvio formos gardos dalis ir korianą be reikalo sugadinai - nesimato jo tamsaus beveik.;)

Eik tu sau... ar tikrai :O

O cia konstruktyvus kritikos priemimas ir tai jau ne pirmasis
...
Peilyje estetika yzvelget o vat diskusijoje arba nenorit yzvelgti arba nepatogi pozicija susidaro
Is esmes _Vladas_: pries jusu kritikos net nesiruosiau kabintis ir nesikabinu tik vat tas nenoras matyti elementariu bendravimo (nors rasyba y akis jum krenta ) slykstyniu mane labai stebina
Nesu jautrus nesu darzelinukas bet suprantu kad taisyklingai rasydamas EIK TU NA.... as vistiek esu nemandagus
Tad jaigu jus mane pasiusit ........... taisyklinga kalba as vistiek busiu ysizeides :cool:

EIk tu sau...tai dabar ERA mane Vladui įskundė... oi oi oi...kas dabar bus :prison:

Pranešimas redaguotas.
----------
Administracija

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-27- 0:17 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ERA rašė:
_Vladas_
Nu baikit jus cia taip vaikiskai vartytis tikrai supratot apie ka as cia rasiau

Supratau, kad mūsų požiūriai gerokai skiriasi, todėl tuos pačius dalykus suvokiame ir vertiname skirtingai. Man tai netrukdo. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-01-27- 10:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Kestutis ply
Nu jau kad pripliekei apie kritika ir mena tai jau tikrai paskui antram poste pats sau papriestaravai
Na menininkus dazai drasko vidines kovos ir paradoksinis klausimas nors jis gal kiek ir Hamletiskas bet...
Prie to pacio ISSKUSTO pagryztam
Zmogus pasake kas nesiziuri kas jam nepatinka vistik tu darai peilius funkcionalius tad lyrinis ispildymas neturetu kirstis su bedru peilio vaizdu.Aisku tai gana subjektyvu kas kam yra perdaug ar permazai bet AS manau kad tokioj vietoj reakcija buvo kaip zalciutes :D Bet cia tavo reikalas ir as neturiu teises tave teisti
Del tavo klijento tai cia dalinai kaltas ir tu pats(jaigu teisingai ysivaizduoju buvusia situacija).Vistik kai nupiesi eskiza tai jis buna su seseliais ir juodu ant balto tada viskas atsimusa puikiai ir matai visus puosybos elemetus ir jie matosi pirmam plane.Vartus klijentui rodei kalveje tarp kitu metalo gabalu pilkoje aplinkoje ir tt Tau gerai turi poleky ir matai galutinio rezultato vizija o zmogelis kuris kala "faniera" tiek toli nemato ir jam baisu kad tas gaminys atrodo ne taip yspudigai kaip jis tikejosi nes dazna karta tie kur uzsako pas meininka gamiy jy uzsako tik tam kad draugai butu apake koky sustra dalyka jis nusipirko.Retais atvejais ,zmogus su polekiu, uzsisakineja gaminius jau su galutine vizija.Cia ir prasideda tas Hamletiskumas kad turi ytikinti savo klijenta kad viskas bus super.Nezinau kaip tau bet net mano ne meniskame (satechniko) darbe daznas klausimas
O kaip atrodys ar chebra neis..... ?
Kas liecia bjaurius uzsakovus tai beabejo ju buvo ir bus ir musu ,paslaugu teikeju, toks jau slykstus darbas yra kad mes turim moketi klijenta ytikinti taip kad jis jaustusi ne y tikintas o suprates PATS.Tada ir meistras bus superinis ir visiem jis pasakos kad taip sugalvojo pats.Kitas tipas uzsakovu samdosi ala dizainerius ir nesuka sau pautu del nieko.Nes dizaineris ZINO VISKA AS JAM MOKU AFIGIENAS SAIBAS
Ir man mano darbe labai neydomu kai ateini y nama ir matai viska kaip bus matai net uzsakovo zmona (jaigu grazi) besimaudancia vonioje :E
Nu ir ka ir suregavai kaip su tuo uzsakovu jug nepuolei sarkaznu arba edauzei jo galva y eskiza tikedamas kad jam ymusi kad padaryta viskas pagal eskiza.Is tokios "kritikos" turbut supratai kad net nebaikta darba reik pateikti kaip baigta.
Beje ir mano darbe tokiu nesamoniu dafiga kuriu as nedaryciau jaigu nereiketu klijento "nupirkti".Banalus balykai:atsivezu vamzdy rulone kartoninej dezej tai deze ne perplesi o graziai atidarai oi kaip jiem patinka XD ors tam vamzdiui ir tom sildomom grindim giliai px ar vamzdis isimtas is suplesytos dezes ar ir atidarytos.Sienoje darai griovy kad suleist vamzdyna y ja tai ar krastai bus nukandzioti to griovio ar bus lygus visikai dzin nes griovys bus uztinkuotas bet ne stengiesi padaryti lygiau lygiais krastais (nors is esmes nelygus krastas yra teisingiau nes geriau prikimba tinkas daznai tinkoriai krastelius plaktuku "palygina") Ir sociai tokiu nesamoiu kurias turiu daryti nes dirbu uz pinigus o tokiu uzsakovu kur padeda ant stalo piigus ir pasako
-man turi buti gerai
ir nesikisa y tolimesne eiga galima ant pirstu suskaicuoti per 15m
Dabar del to ISSKUNDIMO
Tu buk laimingas tave imu kaip pavyzdy nes tu kaip IN IR JAN kaip Valinsko TAIP IR NE XD
_Vladas_ rašė:
Supratau, kad mūsų požiūriai gerokai skiriasi, todėl tuos pačius dalykus suvokiame ir vertiname skirtingai. Man tai netrukdo.

Normalu kad suvokiam kitaip ir prioritetai skirtingi
Vistik amzius,socialine padetis,issilavinimas,issimokslinimas,patirtis net ir etno savybes tam daro ytaka.
Kad jum netrugdo tai senai supratau (gal jum ir keista) todel ir bendrauju su jum antraip nebutu prasmes apie kazka diskutuoti ir gadinti vienas kitam nuotaika :buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 156 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007