Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Re: Cold Steel (JAV)

2017-02-23- 12:54

Daugiau kaip pusmetis kišenėje gyvenantis Recon 1 Clip Point, po truputį išgujo prabangesnius lenktinius :E .
Ergonomiška rankena, CTS XHP plienas :liuks:, 10 cm ilgio geležtė ir tik nepilni 140 gr. :D

Re: Cold Steel (JAV)

2020-05-07- 23:24

Sveiki visi, turiu Cold steel Rajah 2. Ir iskilo toks klausimas ar jis yra originalas. Aš ji pirkau ne nauja, be dėžutes. Kaip galima butu atpazinti originalą nuo padirbto peilio? Aš savo peilį pasveriau, jo svoris 334 gr., o Cold Steel internetinėje svetainėje rašo, kad jis sveria 380 gr. Ar jau tai yra įrodymas, kad aš turiu neoriginalią?

Re: Cold Steel (JAV)

2020-05-07- 23:42

Trolis rašė:Sveiki visi, turiu Cold steel Rajah 2. Ir iskilo toks klausimas ar jis yra originalas. Aš ji pirkau ne nauja, be dėžutes. Kaip galima butu atpazinti originalą nuo padirbto peilio? Aš savo peilį pasveriau, jo svoris 334 gr., o Cold Steel internetinėje svetainėje rašo, kad jis sveria 380 gr. Ar jau tai yra įrodymas, kad aš turiu neoriginalią?

Reikia žiūrėti ar skiriasi užrašai, varžtai, kriaunų faktūra etc. O vien tik svoris - dar ne įrodymas, nes gamintojas nurodo projektinį svorį ir faktinis originalų svoris įprastai kažkiek skiriasi nuo projektinio.

Re: Cold Steel (JAV)

2021-08-08- 11:26

Talwar vėl gaminamas!!! :god:
Atsakymo rašymas