Apie parodas, šventes bei kitus su peiliais susijusius visuomeninius renginius
Atsakymo rašymas

Apie timpas(ragatkes). Prieš

2011-03-08- 14:56

Apie timpas(ragatkes). Prieš keletą metų Vilniuje(?) buvo kriminalas - rasdavo po nakties pramuštą automobilio stiklą. Pasirodo, vienas diedukas, supykęs ant kaimynų, kad stato mašinas ant žolės arba netinkamai, prisiminė vaikystę, pasidarė gerą timpą ir naktimis iš didelio atstumo, pradėjo kaimynus auklėti veržlėmis.

Girez rašė: Apie

2011-03-09- 10:56

Girez rašė:Apie timpas(ragatkes). Prieš keletą metų Vilniuje(?) buvo kriminalas - rasdavo po nakties pramuštą automobilio stiklą. Pasirodo, vienas diedukas, supykęs ant kaimynų, kad stato mašinas ant žolės arba netinkamai, prisiminė vaikystę, pasidarė gerą timpą ir naktimis iš didelio atstumo, pradėjo kaimynus auklėti veržlėmis.


Dar tarybiniais laikais(?), pamenu, laikraštyje 'Tiesa"(?) buvo straipsnis: "Šūviai pro virtuvės langą". Vilniuje, kažkurioje vietoje pastoviai buvo apšaudomi maršrutiniai miesto autobusai. Skylės languose - kaip nuo kulkų. Teisėsaugininkai pagavo nusikaltėlį. Pasirodo vienas jaunuolis, iš savo namo, šalia kurio buvo gatvė, kuria važiuodavo autobusai, apšaudydavo juos pro virtuvės langą su ragatke, šaudydavo šratais. *datz* Įspūdingiausia ragatkė, kurią esu matęs, buvo per vieną TV laidą, kurioje buvo pasakojama apie kažkurią afrikos šalį. Ten rodė turgų ir populiarią jo prekę - ragatkes. Ragatkes vietiniai naudodavo paukščių baidymui-medžiojimui iš savo pasėlių laukų. Tai ten buvo viena su...optiniu taikikliu xD Principas - nuo mums įprastos ragatkės/timpos "ūsai" prasitęsdavo kampu ir susiglausavo - susiglaudimo vietoje būdavo optinis taikiklis (gal greičiau kolimatorius) - linzė "ūsų" susiglaudimo taške. Tokia konstrukcija šūviui nemaišydavo, o dėl taiklumo - čia jau nežinau :)

O.Benderis rašė: Dar

2011-03-09- 11:17

O.Benderis rašė:Dar tarybiniais laikais(?), pamenu, laikraštyje 'Tiesa"(?) buvo straipsnis: "Šūviai pro virtuvės langą". Vilniuje, kažkurioje vietoje pastoviai buvo apšaudomi maršrutiniai miesto autobusai. Skylės languose - kaip nuo kulkų. Teisėsaugininkai pagavo nusikaltėlį. Pasirodo vienas jaunuolis, iš savo namo, šalia kurio buvo gatvė, kuria važiuodavo autobusai, apšaudydavo juos pro virtuvės langą su ragatke, šaudydavo šratais.


O ar tikrai Vilniuj? Vienas prie vieno tokia pati istorija plačiai skambėjo ~88 metais Kaune Partizanų g. gale, su 21, 16 ir 28 maršruto autobusais. Šaudė mano klasioko vyresnysis brolis, pagarsėjęs chuliganas ir rajono "autoritetas" :D

O.Benderis rašė:

2011-03-09- 13:13

O.Benderis rašė: Įspūdingiausia ragatkė, kurią esu matęs, buvo per vieną TV laidą, kurioje buvo pasakojama apie kažkurią afrikos šalį.......


Idomius egzempliorius (taip pat ir galingus: ~100J) gamina Jorg Sprave. Galima youtubej paziuret arba zombie squad forumuose.

ArunasR rašė: O.Benderis

2011-03-09- 13:32

ArunasR rašė:
O.Benderis rašė: Įspūdingiausia ragatkė, kurią esu matęs, buvo per vieną TV laidą, kurioje buvo pasakojama apie kažkurią afrikos šalį.......


Idomius egzempliorius (taip pat ir galingus: ~100J) gamina Jorg Sprave. Galima youtubej paziuret arba zombie squad forumuose.


Tikrai rimtas "aparatas" ir rankom ir kojom :)

http://www.youtube.com/watch?v=Bm5YOYrR ... ure=fvwrel

Silkinas rašė: Tikrai rimtas

2011-03-09- 14:28

Silkinas rašė:Tikrai rimtas "aparatas" ir rankom ir kojom :)


Galia dar ne viskas, reikia ir naudotis mokėt: http://www.youtube.com/watch?v=9ieWrWLjii0
Kietas seniukas :)

Blyn, pas tokį diedulį reiktų

2011-03-09- 15:49

Blyn, pas tokį diedulį reiktų pasitreniruoti :d Šaudo tiksliau, nei kitas su pistalietu :)

ek rašė: O.Benderis rašė: Dar

2011-03-09- 18:54

ek rašė:
O.Benderis rašė:Dar tarybiniais laikais(?), pamenu, laikraštyje 'Tiesa"(?) buvo straipsnis: "Šūviai pro virtuvės langą". Vilniuje, kažkurioje vietoje pastoviai buvo apšaudomi maršrutiniai miesto autobusai. Skylės languose - kaip nuo kulkų. Teisėsaugininkai pagavo nusikaltėlį. Pasirodo vienas jaunuolis, iš savo namo, šalia kurio buvo gatvė, kuria važiuodavo autobusai, apšaudydavo juos pro virtuvės langą su ragatke, šaudydavo šratais.


O ar tikrai Vilniuj? Vienas prie vieno tokia pati istorija plačiai skambėjo ~88 metais Kaune Partizanų g. gale, su 21, 16 ir 28 maršruto autobusais. Šaudė mano klasioko vyresnysis brolis, pagarsėjęs chuliganas ir rajono "autoritetas" :D


Man atrodo, kad Vilniuje. Bet ant Biblijos prisiekt negalėčiau :-D :-D xD

Diedukas tai kietas!

2011-03-09- 20:44

Diedukas tai kietas! :D :D primena seną Sel dainą "pataikytum net į musę ant šū**"

Šeip žinau atvejį,kai iš

2011-03-09- 20:47

Šeip žinau atvejį,kai iš laidynės12mm šratu užmušė5mėn veršiuką,atstumas buvo 10-15metrų

Gerai, kad interneto nebuvo

2011-03-09- 20:52

Gerai, kad interneto nebuvo jaunystėj, nes būtų ne tik veršiukas nukentėjęs.

Na man teko kaily dirt tam

2011-03-09- 21:30

Na man teko kaily dirt tam veršeliui. Ir be interneto ,,kulybinu"visais laikais buvo.Gerai,kad dabartiniai vaikai prie tinginio.;-) Aš gal 9metų arbaletą iš žaislinio šautuvo gaminau,strėlė į šieno ruloną gal iš5m atstumo smigdavo(9dangui buvau). O dabar,kompas -tv-videogame.:-(

1936 m. Kaziuko mugė:

2012-03-21- 0:40

1936 m. Kaziuko mugė: http://www.youtube.com/watch?v=39wEljfb_y4

Geras Kaziukas.

2012-03-21- 14:34

Geras Kaziukas.

Įdomu pasižvalgyti po tų

2012-03-22- 13:42

Įdomu pasižvalgyti po tų laikų Vilniaus senamiesčio gatveles
Atsakymo rašymas