Temoms apie medžioklinius, turistinius, žvejybinius, stovyklavimo ar "išgyvenimo" peilius...
Atsakymo rašymas

Na aš taip privynioti kaip

2013-11-23- 16:27

Na aš taip privynioti kaip Remus nesugebu.
Pas mane medžioklės metu viskas paprasta:
1. Kuprinėje visada guli vienas iš GIKO etaloninių lupimui ir dorojimui.
2. Visada mašinoje guli noneiminė virtuvinio tipo kapoklė grubiems darbams.
3. Mašinoje taip pat visada guli Mora, na ji tiesiog visada ten. :)
4. Jei vykstu į paukštinę medžioklę tai visada pasiimu vieną iš savo turimų Bird&Trout'inių.
5. Kišenėje visada guli Mylia, vdrug prireiks peilio.
Aš nematau prasmės doroti žvėrį su lenktiniu kai tam yra daug tinkamesnių fiksų.
Pasižiurėkite i Remus fotkes, filsas visas kruvinas, sukištas kur reikia, o lenktinukas tik atsargiai kraujuku suteptas.
Jau įsivazduoju anonizmą iš aksiso po lupimo krešulius ir taukus valyt XD

Linuks rašė: Kiek krypstam į

2013-11-23- 16:49

Linuks rašė:Kiek krypstam į lankas, bet ar tikrai trichinos taukuose būna? Kažkada lygtai girdėjau, kad lašinius be raumens net ir užsikrėtusios kiaulės gali valgyti :-)


Manau pyfpafz nežino todėl ir neatsako. Trichinella iš kiaušinėlių išsirita žarnyne, ir lervutes pragrauze žarnos gleivinę patenka į kraują; iš ten keliauja po visus organus, bet įsitaiso vietose kur geriausia mityba, - raumenyse. Teoriškai jei lervute jauna, galėtum užsikrėsti valgydamas lasini iš didžiosios taukines, bet praktiškai apie tai negirdėjau.:) Be to lašiniai šiaip jau yra sudomi ir tai užmuštu jauną lerva. Nuo raumens didesnę tikimybe užsikrėsti todėl, kad kirminas įsitaisęs raumenyse save apsupa kalcio kevalu, kuris jį apsaugo. Lasini gali valgyti, o jei neramu tai dėl tikrumo gali jį prieš tai palaikyti savaitę saldiklyje -24C.;)

Teoretikas! Gadas, davai aš

2013-11-23- 20:49

Teoretikas!
Gadas, davai aš tau suveiksiu trichinuotos mėsos, galėsi palaikyti šaldiklyje ir valgyti ;)

Nenoriu kištis apie barsuką,

2013-11-23- 20:55

Nenoriu kištis apie barsuką, bet galiu pasakyti apie šerną iš patirtiers. Senais laikais, Sovietiniais, valgėm visi užkrėstą šerną (nežinojom). Kas valgė riebią ir degtine užgėrė, niekas nesusirgo. Kas valgė kūdą ir negėrė, visi susirgo.

pyfpafz rašė:

2013-11-23- 21:43

pyfpafz rašė:Teoretikas!
Gadas, davai aš tau suveiksiu trichinuotos mėsos, galėsi palaikyti šaldiklyje ir valgyti ;)


Ponas gal silpnaregis, aš apie lasini rašiau.:) Praktikas - duok rūkyto ar sudyto lasinio su trichinom.;)

GAdas rašė: pyfpafz rašė:

2013-11-23- 21:51

GAdas rašė:
pyfpafz rašė:Teoretikas!
Gadas, davai aš tau suveiksiu trichinuotos mėsos, galėsi palaikyti šaldiklyje ir valgyti ;)


Ponas gal silpnaregis, aš apie lasini rašiau.:) Praktikas - duok rūkyto ar sudyto lasinio su trichinom.;)


O tu mėsą ne parduotuvėj esi matęs!?
Kaip įsivaizduoji šerno rūkytus ar sūdutus lašinius?

pyfpafz rašė: GAdas rašė:

2013-11-23- 22:02

pyfpafz rašė:
GAdas rašė:
pyfpafz rašė:Teoretikas!
Gadas, davai aš tau suveiksiu trichinuotos mėsos, galėsi palaikyti šaldiklyje ir valgyti ;)


Ponas gal silpnaregis, aš apie lasini rašiau.:) Praktikas - duok rūkyto ar sudyto lasinio su trichinom.;)


O tu mėsą ne parduotuvėj esi matęs!?
Kaip įsivaizduoji šerno rūkytus ar sūdutus lašinius?


Taip, rūkytu šerno lašinių matyti neteko, bet linas klausė apie lašinius, o ne mėsa su lašiniu.;) Pataisyk jei klystu, bet lašiniai, tai riebalinis sluoksnis atskirtas nuo raumeninio.:) Apie tai ir rašiau.

Matau vyrai be manęs šio

2013-11-24- 12:58

Matau vyrai be manęs šio ginčo neišspręsit :)
Aš kad ir iš kaimo, bet skaityti moku: Linas rašė ,,Kažkada lygtai girdėjau, kad lašinius be raumens net ir užsikrėtusios kiaulės gali valgyti"
O kiaulė ir yra kiaulė ir nesvarbu, kaip medžioklėje šerno žmona vadinama ;)

Lašiniai-jėga. Liko tik

2013-11-28- 1:40

Lašiniai-jėga. Liko tik išsiaiškinti kokiu stebūklingu peiliu sudorojus šerną jokios tirichinos nebaisios :D Bet gal tai kitoje temoje aptarrinėkim

Kad foruminis 2013 keliaus į medžioklę manau mažai kas abejojo. O toliau viskas labai individualu. Kadangi prototipas medžioklėje dirba jau ne vieną mėnesį, tam tikras išvadas lyg ir galima daryti. Prieš mėnesį buvau susiruošęs pakeisti užgalandimo kampą, bet ko nepadarai vardan mokslinio eksperimento :) taigi dar du medžiokliniai savaitgaliai. "Sustabdyti" peilio vis nepavyksta. Kaip rašiau pirminio pjovimo jau nėra, tačiau viskas dar gana pakenčiama.

Taukuose trichios nerasi nej

2013-11-28- 2:43

Taukuose trichios nerasi nej su ziburiu.
Kaikam reiktu arba ysiskaityti arba pasidometi
O gydymui ytariu taukus ne ciulpt reik

Kestutis ply rašė: Matau

2013-11-28- 3:08

Kestutis ply rašė:Matau vyrai be manęs šio ginčo neišspręsit :)
Aš kad ir iš kaimo, bet skaityti moku: Linas rašė ,,Kažkada lygtai girdėjau, kad lašinius be raumens net ir užsikrėtusios kiaulės gali valgyti"
O kiaulė ir yra kiaulė ir nesvarbu, kaip medžioklėje šerno žmona vadinama ;)


Na kiaulę tvarte tu gal ir esi matęs, nesiginčysiu XD

GAdas rašė: pyfpafz rašė:

2013-11-28- 3:11

GAdas rašė:
pyfpafz rašė:
GAdas rašė:
pyfpafz rašė:Teoretikas!
Gadas, davai aš tau suveiksiu trichinuotos mėsos, galėsi palaikyti šaldiklyje ir valgyti ;)


Ponas gal silpnaregis, aš apie lasini rašiau.:) Praktikas - duok rūkyto ar sudyto lasinio su trichinom.;)


O tu mėsą ne parduotuvėj esi matęs!?
Kaip įsivaizduoji šerno rūkytus ar sūdutus lašinius?


Taip, rūkytu šerno lašinių matyti neteko, bet linas klausė apie lašinius, o ne mėsa su lašiniu.;) Pataisyk jei klystu, bet lašiniai, tai riebalinis sluoksnis atskirtas nuo raumeninio.:) Apie tai ir rašiau.


O dabar tu man pasakyk kur lieka lašiniai (didžioji jų dalis) išdorojus šerną?

kaip kur, o gi kartu su

2013-11-28- 8:37

kaip kur, o gi kartu su kailiu pasisalina, ar. ne?

pyfpafz rašė: Kestutis ply

2013-12-01- 18:22

pyfpafz rašė:
Kestutis ply rašė:Matau vyrai be manęs šio ginčo neišspręsit :)
Aš kad ir iš kaimo, bet skaityti moku: Linas rašė ,,Kažkada lygtai girdėjau, kad lašinius be raumens net ir užsikrėtusios kiaulės gali valgyti"
O kiaulė ir yra kiaulė ir nesvarbu, kaip medžioklėje šerno žmona vadinama ;)


Na kiaulę tvarte tu gal ir esi matęs, nesiginčysiu XD

Na taip, tu sakai tu žinai, juk susitikę tai buvom xD
O šiaip visas kiaules (kalbant apie namines) kurias teko matyt, tai mačiau fermoj. Tik pas tave vienkiemy matyt visi dar tvartais apsistatę, tu gal į normalų kaimą išvažiuok pasižvalgyti, pasaulio teip sakant pamatysi, gal ir į žmogų tuomet pavirstum xD

Kestutis ply rašė: pyfpafz

2013-12-01- 21:20

Kestutis ply rašė:
pyfpafz rašė:
Kestutis ply rašė:Matau vyrai be manęs šio ginčo neišspręsit :)
Aš kad ir iš kaimo, bet skaityti moku: Linas rašė ,,Kažkada lygtai girdėjau, kad lašinius be raumens net ir užsikrėtusios kiaulės gali valgyti"
O kiaulė ir yra kiaulė ir nesvarbu, kaip medžioklėje šerno žmona vadinama ;)


Na kiaulę tvarte tu gal ir esi matęs, nesiginčysiu XD

Na taip, tu sakai tu žinai, juk susitikę tai buvom xD
O šiaip visas kiaules (kalbant apie namines) kurias teko matyt, tai mačiau fermoj. Tik pas tave vienkiemy matyt visi dar tvartais apsistatę, tu gal į normalų kaimą išvažiuok pasižvalgyti, pasaulio teip sakant pamatysi, gal ir į žmogų tuomet pavirstum xD


Fermose guvulius laiko iš jevrasajūzo paramos pritinę junkeriai, matyt per ekskursiją ir lankeisi kokiame parodomajame ES ūky.
O va eilinis kaimietis gi kiaulas tvarte laiko.
Tu nuvažiuok į kaimą pats pamatysi kaip tikri žmonės gyvena ;)
Atsakymo rašymas