Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Igoris rašė: pyfpafz rašė:

2013-05-27- 14:06

Igoris rašė:
pyfpafz rašė:svajone šiai dienai galėčiau pavadinti tik tą peiliuką kurį kuriam patys nes jame būtent ir realizuojam svajones.

Kiek dar laiko kursit ? Laikas pradėti gaminti. :)


Svajone reikia mėgautis, išsipildžiusi svajonė nebeteikia tiek džiaugsmo :P

Pasidalink ir su mumis

2013-05-27- 14:12

Pasidalink ir su mumis džiaugsmu, svajonę pasilik, tik prototipą parodyk 8(

Kad gal ne, lai lieka intriga

2013-05-27- 14:27

Kad gal ne, lai lieka intriga :->

pyfpafz rašė: Svajone reikia

2013-05-27- 14:31

pyfpafz rašė:Svajone reikia mėgautis, išsipildžiusi svajonė nebeteikia tiek džiaugsmo :P

Tai, jei teisingai supratau, gaminti net nesiruošiat ? ;-)

Ruošiamės ir gamint, ir

2013-05-27- 15:01

Ruošiamės ir gamint, ir parodyt žadam, ir su kinais dėl masinės gamybos jau tariamės :)

PauliusK rašė: Apie ka

2013-05-27- 20:21

PauliusK rašė:Apie ka svajoja pradedantieji arba zengteleja zingsni i prieki nuspeti nesunku, bet apie kokius peilius svajoja gurmanai, butu idomu suzinoti , _Vladas_ , Bozkurt ir kiti seni vilkai peilininku fronte pasidalinkit savo svajonem, kad jaunesnieji kolegos galetu ugdyti savo skoni...


Tiek kulinarijoje, tiek peilininkystėje "gurmanai" yra stipriai kuoktelėje ir kiekvienas savaip, tad lygiuotis į juos neverta. :D
Pvz. aš dabar svajoju apie modernų Hi-Tech skandinavišką lenktinį (angl. barrel knife), tik vis trūksta laiko jį pasidaryti. :(

O dėl skonio ugdymo - taip, tai išugdoma. *taip* Kolekcionavimo skyriuje yra bent kelios tam skirtos temos . ;)

Drunk rašė: O mano svajonės

2013-05-27- 22:05

Drunk rašė:O mano svajonės šiandien plebėjiškai paprastos ir keistos. Užsimaniau super didelio HEIHO arba kiek didesnio HISSATSU. Kad būtų dauk, smailu, pikta ir bent truputi aštru. Visi "taktikai" tyliai rūko kamputyje. Šitas krokodilas iš AUS8 yra kažkas.

http://www.bladehq.com/item--CRKT-Otana ... ing--15349

Kažin, ar visi rūko ? Mano 'pilkasis vyrukas' bent jau tikrai nenusileidžia: pentis >5 mm., geležtė beveik 11 cm., plienas S30V:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Ričardas.K Nu jooo... O jis

2013-05-27- 22:32

Ričardas.K
Nu jooo...
O jis bent pjauna?

pyfpafz rašė: Ričardas.K Nu

2013-05-27- 22:42

pyfpafz rašė:Ričardas.K
Nu jooo...
O jis bent pjauna?

Ir dar kaip :D Ne tik pjauna, bet ir kapoja :)

Ričardas.K rašė: Kažin, ar

2013-05-28- 1:07

Ričardas.K rašė:Kažin, ar visi rūko ? Mano 'pilkasis vyrukas' bent jau tikrai nenusileidžia: pentis >5 mm., geležtė beveik 11 cm., plienas S30V:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


Nujaučiu, kad išvarys mus abu kapot zombių į kitą temą, bet šiuolaikinės civilizacijos džiunglėse į karą tikrai imčiau Otanashi, o ne tą tavo tavo plačiasnukį kirvapeilį :)

PauliusK rašė: Apie ka

2013-05-28- 14:03

PauliusK rašė:Apie ka svajoja pradedantieji arba zengteleja zingsni i prieki nuspeti nesunku, bet apie kokius peilius svajoja gurmanai, butu idomu suzinoti , _Vladas_ , Bozkurt ir kiti seni vilkai peilininku fronte pasidalinkit savo svajonem, kad jaunesnieji kolegos galetu ugdyti savo skoni...


Kalbant apie dabarti .... : )

Man Mikkel Willumsen'o tam tikri peiliai patinka , keli Anso peiliai ir Vox'o nauja serija su bronziniais intarpais ir be abejo laaabai Marcin'o lenktinukai prie sirdies.
Skandinaviskas industrinis dizainas .
Ir Serzo Panchenko lenktinukai patinka.
Daug zaidimo su medziagomis, atspalviais,finishais, linijomis ir formomis .
Vladas zino kad man patinka peiliai tokie kad paemus i rankas galima butu bent pusvalandi is ranku nepaleisti ir meistro sprendimais bei atliktu darbu kokybe grozetis : )
http://www.arizonacustomknives.com/prod ... sting.aspx

Bozkurt rašė: <...>Ir Serzo

2013-05-28- 16:29

Bozkurt rašė:<...>Ir Serzo Panchenko lenktinukai patinka.
Daug zaidimo su medziagomis, atspalviais,finishais, linijomis ir formomis.


+1 :) Seržas pavaro...

Svajoju kad kas padovanotu

2013-05-31- 8:41

Svajoju kad kas padovanotu tokį . :)
Jei ir kolekcionuočiau daugiafunkcinius, gal net Nepirkčiau.

Ne visai apie peilius bet

2013-05-31- 13:32

Ne visai apie peilius bet apie Serzo gamyba.
As kaip bronzos addict paimsiu pas pilietį bronzini raktų pakabuka.
Jeigu kam dar reikia tai pamastykite iki pirmadienio.
Pinigais išeitų iki 160 LTL uz vnt .
Pamatyti galima čia www.sergeknives.com
Ten kur skyrelis available

P.S
Panasu kad terminas iki pirmadienio bus nerealus, jau beveik nieko nebeliko per pusdieni : )
Jeigu kam reikes parasykite i P.M , jeigu dar tures tai prides prie maniskio.

Nu vo, šiandien gavau vieną

2013-06-02- 0:08

Nu vo, šiandien gavau vieną iš savo lauktų Shirigorovų, ale teks grąžinti, kad dadarytų kaip priklauso...
Prie progos įmesiu filmuką.
Atsakymo rašymas