Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Man taip pat su dviem. O jei

2013-01-23- 12:56

Man taip pat su dviem.
O jei ant įdėklo būtų papildomos Velcro juostos, imčiau su trim ar net keturiais :D

Tomas rašė: Man vieną su

2013-01-23- 13:00

Tomas rašė:Man vieną su dviem įdėklais.

Kad jau tokia talpi gavosi, užteks ir vienos. Įtariu, kad tilps ir du įdėklai su makštim, tik makštys viena prieš kitą turi būti aukštyn/žemyn galva.


Tikrai netilps su makštim 2 indėklai, vos vienas telpa.

Net tuo atveju, jei makštys

2013-01-23- 13:09

Net tuo atveju, jei makštys peiliui prideda ~3 mm storio ir ~15 mm pločio? Žiūrint į nuotraukas sunku patikėti.

man su 1 ideklu

2013-01-23- 13:15

man su 1 ideklu

Tomo standartiniai telpa tik

2013-01-23- 13:18

Tomo standartiniai telpa tik su vienu indėklu, mes su Vladu tikrai pakankamai štalpniai dėjom.
Kaideksiniai tai išvis problema kadangi jie į šonus yra platesni tai kišenė prasiplečia išilgai, o prie dėklo prikabintas laikiklis maišo giliau įkišt kadangi diametras skersai sumažėja.
Nebent variantas kaip Tomas sakė, vieną ar net abu indėklus dėti aukštielnykus, tada gal...
Užsakiau dar vieną papildomą indėklą ir bus aišku telpa ar netelpa.

Sveiki. Aš paimčiau vieną su

2013-01-23- 13:58

Sveiki. Aš paimčiau vieną su vienu įdėklu.

Vidas rašė: Sveiki. Aš

2013-01-23- 14:51

Vidas rašė:Sveiki. Aš paimčiau vieną su vienu įdėklu.


Bazinėje komplektacijoje yra vienas indėklas. Tau reikia dar papildomo?

pyfpafz rašė: Vidas rašė:

2013-01-23- 15:23

pyfpafz rašė:
Vidas rašė:Sveiki. Aš paimčiau vieną su vienu įdėklu.


Bazinėje komplektacijoje yra vienas indėklas. Tau reikia dar papildomo?

Tai gal aš ne taip supratau. Tai į bazinę jau su įdėklu telpa 18 vnt. Ar taip?

Vidas rašė: Tai gal aš ne

2013-01-23- 16:05

Vidas rašė:Tai gal aš ne taip supratau. Tai į bazinę jau su įdėklu telpa 18 vnt. Ar taip?


Taip.

pyfpafz rašė: Vidas rašė:

2013-01-23- 16:19

pyfpafz rašė:
Vidas rašė:Tai gal aš ne taip supratau. Tai į bazinę jau su įdėklu telpa 18 vnt. Ar taip?


Taip.

Ačiu už informaciją. Tai man vieną bazinę. Dėkoju.

ek rašė: Net tuo atveju, jei

2013-01-23- 16:22

ek rašė:Net tuo atveju, jei makštys peiliui prideda ~3 mm storio ir ~15 mm pločio? Žiūrint į nuotraukas sunku patikėti.


Su makštim peilis užima dvigubai daugiau vietos, ypač kai makštys su atlenktomis kilpomis.

 

DeklasII-020-crop.jpg


Taigi antras įdėklas peilių su makštinis tilptų nebent dedant jį rankenomis į apačią. Nors nepabandžius - nesu tuo tikras. :/

Jau pagamino papildomą

2013-01-23- 16:28

Jau pagamino papildomą indėklą, užlėksiu kada ir išbandysim.

Viskas suprantama, tiesiog

2013-01-23- 18:14

Viskas suprantama, tiesiog konkrečiai mano situacija kiek specifinė, dėl to ir triukšmauju :)
Beveik visi mano peiliai savadarbiuose Kydex'o dėkluose, darausi juos maksimaliai kompaktiškus (dėl savo griozdiškumo manęs, kaip taisyklė, netenkina praktiškai visi turimi gamykliniai Kydex dėklai). Jokių kilpų ir tvirtinimų nėra, teklokas ar klipsa prisukama pagal poreikį prieš naudojant. Rezultate dėklas didina peilio gabaritus daugmaž tiek kiek minėjau aukščiau, kas yra visiškas mizeris.
O ir tie mano peiliai didžiąja dalim ~20 cm ilgio ir mažiau. Užtat jų daug :) Tad ir tenka mastyt kaip maksimaliai išnaudoti terbos tūrį :)

ek rašė: Beveik visi mano

2013-01-23- 18:43

ek rašė:Beveik visi mano peiliai savadarbiuose Kydex'o dėkluose, darausi juos maksimaliai kompaktiškus (dėl savo griozdiškumo manęs, kaip taisyklė, netenkina praktiškai visi turimi gamykliniai Kydex dėklai). Jokių kilpų ir tvirtinimų nėra, teklokas ar klipsa prisukama pagal poreikį prieš naudojant. Rezultate dėklas didina peilio gabaritus daugmaž tiek kiek minėjau aukščiau, kas yra visiškas mizeris.


Jeigu makštys tik kaideksinės be pakabinimo elementų - papildomas įdėklas tikrai tilps. Ar tau ir 22 vnt. dar mažai? :/

Graži tašytė. Kaip vyrai su

2013-01-23- 18:52

Graži tašytė. Kaip vyrai su kokybe, ar tvirta? Neišsiaižys per siūles? :) aš kaip ir minėjau anksčiau, noriu vienos tašės. Papildomo įdėklo matau nelabai man apsimoka imt, netilps.
Atsakymo rašymas