Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

lINAS SUTEIKE GALIMYBE

2012-07-11- 22:51

lINAS SUTEIKE GALIMYBE PACIUPINTI SITA PEILIUKA
Is pirmo zvilksnio jis man nelabai patiko del
1 forma
2 kad lenktinis
3 monotoniskas
Kai emiau y savo rankas yspudziai keitesi y gera puse su kiekviena sekunde
Forma kuri buvo nelabai tapo super patogi delne tiek laikant asmenimis y prieky tiek asmenimis atgal
Tvirtumas visikai paneige mano nusistatyma pries lenktinius
Monotoniskumas dingo kai jis prilipo prie delno nes atsirado jausmas jog peiliukas sukurtas kartu su delnu zodziu ergonomika uzgoze monotonija ir tapo
SUPERINIU PEILIU
Nuosirdziai pavydziu tiem kas gali toky ysigyti
Aciu LINUI uz suteikta edukacine penkminute

Palaikiau ir aš ji savo

2012-07-17- 21:15

Palaikiau ir aš ji savo rankose ,rankoj guli tikrai gerai o ir šeip įspūdžiai labai geri .Dėkui Linui

Labai jau didelis tas

2012-07-18- 8:47

Labai jau didelis tas Fantoni's. Tampyt tokius gabaritus kiekvieną dieną kišenėj, mano numone, nepatogu. Dar nepatiko, kad užlenkiant geležtę užraktas dažnai sugnybia nykštį (jei galima taip išsireikšti). Tačiau, kaip įrankis skirtas pjauti, man jis patiko :)

Gabaritai vidutiniški.

2012-07-18- 9:32

Gabaritai vidutiniški.

Kaip čia pasakius

2012-07-18- 9:53

Kaip čia pasakius "vidutiniški"? Aš tai neturiu nė vieno lenktinuko, kuris dydžiu būtų panašus į Fantoni. Tai gal gali pasigirti egzemplioriais, kurie "lenkia" Fantoni? Kad ir ta pati Sebenza žymiai smulkesnė *question*

Girtis nėra kuo. Seba ir yra

2012-07-18- 10:07

Girtis nėra kuo. Seba ir yra nedidelis lenktinukas. Pas mane iš stambesnių lenktinių gal Zero Tolerance 0301 ar Military. A kuo čia girtis ar guostis?

"Pasigirti" turėjau galvoje

2012-07-18- 12:31

"Pasigirti" turėjau galvoje gerąja prasme :) Tačiau ir Military prieš Fantoni atrodo kaip stipriai jaunesnis brolis tiek svoriu, tiek apimtimi. O Sebą aš ir laikyčiau vidutinių gabaritų peiliuku ;-)

Mažas Milios svoris,

2012-07-18- 12:32

Mažas Milios svoris, išlaikant konstrukcijos tvirtumą ir geležtės ilgį, yra jos pliusas. :)

Dėl šito nesiginčiju

2012-07-18- 12:53

Dėl šito nesiginčiju *taip*

Fantoni C.U.T. gal kiek

2012-07-18- 13:34

Fantoni C.U.T. gal kiek storenis, todėl ir atrodo, kad didelis, bet pagal kitus gabaritus nelabai skiriasi nuo sebos ir PM2.
Šeip tai šie peiliai gabaritais labai panašūs, bet rankoje guli skirtingai.
Spyderco PM2
Fantoni C.U.T.
CRK Sebenza Regular Large

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nuotraukoj atrodo beveik

2012-07-18- 13:45

Nuotraukoj atrodo beveik vienodi :-/

Tai va matyt ir žaidžia tie

2012-07-18- 15:09

Tai va matyt ir žaidžia tie keli milimetrai ten... keli gramai šen... :-D

Fantoni CUT Flipper Folding

2012-09-15- 18:57

Fantoni CUT Flipper Folding Knife
http://www.knifeart.com/fantonicut.html

Kaiptai netikėtai atklydo

2013-07-08- 22:17

Kaiptai netikėtai atklydo Fantoni & Sinkevich design C.U.T FNT011.
Peilis rankai patiko daug labiau, nei akims žvelgiant į fotografijas. xD Geometrija, surinkimas, balansas, linijos, atlenkimas, viskas tinka. Nykščio prignybimas buvo ir pas mane, likviduotas per 1 min su deimantine dilde. S30V TA, pagal pirmus pojūčius, ženkliai geresnis nei pvz. Spyderco Military, pjauna agresyviai, nėra 'muilo', na, laikas parodys. Vienintelis dalykas kuris nepatiko, priekyje išlindę G10 ragiukai. O gabaritai, kaip ir sakiau, nedideli :) .

Atsakymo rašymas