Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Skubiai reikia patarimo ką padovanoti

2012-06-21- 21:02

Dviem jaunuoliam bakalauro studijų baigimo proga nutarta ką nors padovanoti. Dovanų reikia rytdienos vakarui. Esu įpareigotas sugalvoti, kokį pavidalą tos dovanos turi įgauti. Pirma mano mintis - peiliai. Taip nieko daugiau ir nešmąstau. Vienos dovanos biudžetas - iki 200 Lt.. Buvau nuvažiavęs Kaune iki "Armijai ir civiliams", maniau, kad Spyderco peilių pasirinkimas bus gausesnis. Deja.... Šiai minutei turiu tik vieną pasirinkimą: https://aic.lt/peiliukas-eka-swede-10//prod_1394.html . Gal galit ką nors patarti ?

O visai nieko dovanėlės. Aš

2012-06-21- 21:08

O visai nieko dovanėlės. Aš dar pridėčiau ir po tuos jūreivio marškinėlius su bulvių skustuku. Būtų ir linksma ir naudinga.

Hmm, aš dovanočiau ką nors iš

2012-06-21- 21:11

Hmm, aš dovanočiau ką nors iš Victorinox'ų.
Esu įvairiom progom įteikęs juos kokius 6, visi gavėjai buvo patenkinti :)

Aš ir manau, kad geras viksas

2012-06-21- 21:14

Aš ir manau, kad geras viksas bus naudingesnė dovana.

Tiesa, buvau iš pradžių

2012-06-21- 22:21

Tiesa, buvau iš pradžių pagalvojęs ir apie Victorinox-us, tačiau vėliau kažkaip pamiršau. Kokį modelį rekomenduotumėte pirkti ?

Manau reik atsižvelgti į to

2012-06-21- 22:31

Manau reik atsižvelgti į to žmogaus poreikius, kokius įrankius dažniausiai naudoja.

Igoris rašė: Kokį modelį

2012-06-21- 22:31

Igoris rašė: Kokį modelį rekomenduotumėte pirkti ?

Kaip dovana manau  įspūdingiausias būtų legendinis 'Swiss Champ' 1.6795

Pusės jo įrankių niekada gyvenime gal ir neprireiks, bet jie peilyje YRA!!! :D

_Vladas_ rašė: Igoris rašė:

2012-06-21- 22:36

_Vladas_ rašė:
Igoris rašė: Kokį modelį rekomenduotumėte pirkti ?

Kaip dovana manau  įspūdingiausias būtų legendinis 'Swiss Champ' 1.6795

Pusės jo įrankių niekada gyvenime gal ir neprireiks, bet jie peilyje YRA!!! :D


Pritariu ir dėl Viksų, ir dėl Vlado pasiūlyto modelio. Graži proga, graži ir dovana..

Yepp.Gera ideja.

2012-06-21- 22:41

Yepp.Gera ideja.

loki rašė: Manau reik

2012-06-21- 22:42

loki rašė:Manau reik atsižvelgti į to žmogaus poreikius, kokius įrankius dažniausiai naudoja.

Žalias jaunimėlis, peiliais koleikas nesidomi ir, ko gero, retai naudoja. Yra proga pradėti skiepyti tikras vertybes :)

Priklauso nuo to, ką jie

2012-06-21- 22:44

Priklauso nuo to, ką jie vietoje turės. Nors Victorinox'ais prekiauja ne tik Aic.

Kokie tų jaunuolių poreikia, manau, gali žinot geriau negu mes. Aš žiūrėčiau į Outrider , Atlas, Super Tinker arba "klasiką" Spartan.

Pasirinkimas platus :)

Imk su ilgesne geležte, nes

2012-06-21- 23:03

Imk su ilgesne geležte, nes patogiau pjaustyti maistą; su pjūklu, nes praverčia gamtoje ir kamščiatraukiu vynui. Replytės pašinui arba erkei ištraukti. Atlasas.

_Vladas_ rašė: Kaip dovana

2012-06-21- 23:26

_Vladas_ rašė:Kaip dovana manau  įspūdingiausias būtų legendinis 'Swiss Champ' 1.6795

Pusės jo įrankių niekada gyvenime gal ir neprireiks, bet jie peilyje YRA!!! :D

Ar patogu jį naudoti ? Juk peilis dėl įrankių gausos yra pakankamai storas.

Igoris rašė: _Vladas_ rašė:

2012-06-21- 23:34

Igoris rašė:
_Vladas_ rašė:Kaip dovana manau  įspūdingiausias būtų legendinis 'Swiss Champ' 1.6795

Pusės jo įrankių niekada gyvenime gal ir neprireiks, bet jie peilyje YRA!!! :D

Ar patogu jį naudoti ? Juk peilis dėl įrankių gausos yra pakankamai storas.


Pats nurodai, kad jie dar "žali", taigi patogumas, praktiškumas ir visokie kitokie mūsų "tarakonai" jiems dar nerūpi. :D
Jiems reikia įspūdžio. Ir 'Swiss Champ' gali jį padaryti.
O jeigu jaunimas susidomės peiliais - patys po to nusipirks tai, ko jiems iš tikro reikės. ;)

_Vladas_ rašė: Pats nurodai,

2012-06-21- 23:52

_Vladas_ rašė:Pats nurodai, kad jie dar "žali", taigi patogumas, praktiškumas ir visokie kitokie mūsų "tarakonai" jiems dar nerūpi. :D
Jiems reikia įspūdžio. Ir 'Swiss Champ' gali jį padaryti.
O jeigu jaunimas susidomės peiliais - patys po to nusipirks tai, ko jiems iš tikro reikės. ;)

Ką čia bepridursi.
Visiems parašiusiems ačiū už patarimus.
Atsakymo rašymas