Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

GAdas rašė: ... va, kad ką

2012-06-13- 23:50

GAdas rašė:... va, kad ką 'full tang'ams' ar geležtėms transportuoti pasiūdintumėt tai tikrai imčiau ;)


Yra tokia mintis. ;)
Reikia tik nuspręsti, kokiam peiliu kiekiui... :/

_Vladas_ rašė: Yra tokia

2012-06-14- 10:17

_Vladas_ rašė:Yra tokia mintis. ;)
Reikia tik nuspręsti, kokiam peiliu kiekiui... :/

Na manau, kad kiekis gali būti panašus, tik skirsis rankinės aukštis t.y. jei geležtės bus skersai (dedamos per viršų); kita vertus galima daryti kišenėles horizontalias, tačiau tada automatiškai mažiau tilps. Norėtūsi sutalpinti bent 12 ištisinių geležčių iki 25 cm. ilgio.

Kadangi ištisiniai peiliai

2012-06-14- 10:45

Kadangi ištisiniai peiliai dažniausia su dėklais, tai užtektų prisiūti porą kokios nors elastinės medžiagos (su guma) juostų.

Banginis rašė: _Vladas_ rašė:

2012-06-14- 11:00

Banginis rašė:
_Vladas_ rašė:.

Jeigu ant šono bus Velcro - vieną paimčiau. Ir dar paimčiau keletą papildomų įdėklų. :)

pritariu


Tai tamsta imi?

_Vladas_ rašė: Vykis rašė:

2012-06-14- 11:37

_Vladas_ rašė:
Vykis rašė:Gal ir rankenų suėmimo vietos juostelę kažkaip pastorinti (paminkštinti), tuomet rankoje maloniau laikytųsi solidus dėklo turinys.


Rankenos juostos jau yra perlenktos ir persiūtos, todėl nešiojant net ir prikrautą "su kaupu" - laikyti patogu.

Jeigu ant šono bus Velcro - vieną paimčiau. Ir dar paimčiau keletą papildomų įdėklų. :)


Tiksliau kiek ir ko?

pyfpafz rašė: Tiksliau kiek

2012-06-14- 11:55

pyfpafz rašė:Tiksliau kiek ir ko?


Vieną dėklą (jeigu su Velcro) ir keturis papildomus įdėklus.

pyfpafz rašė: Banginis rašė:

2012-06-14- 11:58

pyfpafz rašė:
Banginis rašė:pritariu


Tai tamsta imi?

kaip minejau - pageidautina sone Velcro ir tarkim, pora vidiniu ideklu. jeigu sita imanoma sukombinuoti - viena imu.

TerMind rašė: Kadangi

2012-06-14- 12:13

TerMind rašė:Kadangi ištisiniai peiliai dažniausia su dėklais, tai užtektų prisiūti porą kokios nors elastinės medžiagos (su guma) juostų.

Tai va, kad ne peiliams su dėklais reikia, o nuogoms geležtėms ir peiliams, kurie dar dėklų neturi - neperku gi odos po karve, o ta kurią iš Lino nusiperku tai išeina 'na chadu' > kažkaip peilių ir geležčių gaunasi daugiau už galutinį komplektą (peilis+makštos).

Turėkit omeny, kad pačioj

2012-06-14- 12:15

Turėkit omeny, kad pačioj terboj jau yra vienas išsegamas dėklas, pasižiūrėkit pirmoj žinutėj užsakymą.
Jei parašyta 1+1 tai reiškia, kad gausite vieną terbą su viduje esančias 2 dėklais jei 1+2 = 1 terba ir 3 dėklai viduje ir t.t...

O mane domintų ir dėklas, i

2012-06-14- 19:31

O mane domintų ir dėklas, i kuri peiliai tilptų su visom makštim.... užtektų ir 6 ar 9 peiliam.

Tai kaip suprantu daugiau

2012-06-15- 8:45

Tai kaip suprantu daugiau niekas nejama!?
Tie kas užsakinėjot pirmoje žinutėje pasitikrinkit ar viskas teisnigai.
Pirmadieny iš ryto darau užsakymą.

man prasau 1+1 uzsakyti

2012-06-15- 14:07

man prasau 1+1 uzsakyti

Man viena. Kiek beje telpa

2012-06-15- 15:16

Man viena. Kiek beje telpa peiliu?

irgi viena prasyciau, su pora

2012-06-15- 16:16

irgi viena prasyciau, su pora vidiniu ideklu.

Pucassius rašė: Kiek beje

2012-06-15- 20:36

Pucassius rašė:Kiek beje telpa peiliu?


Telpa kiek prikrausi. :D O nuotraukose matosi, kad kišenių 18 (po 5 dėklo šonuose ir po 4 kiekvienoje įdėklo pusėje). ;)
Atsakymo rašymas