Temoms apie medžioklinius, turistinius, žvejybinius, stovyklavimo ar "išgyvenimo" peilius...
Atsakymo rašymas

Tai aš tą ir norėjau pasakyt

2011-01-12- 22:59

Tai aš tą ir norėjau pasakyt ;) tiesiog už tuos pačius arba panašius pinigus galima nusipirkt ir ne kinietiškų. Seniausias ne kinietis gamintojas Light my Fire Švedai... jie ir išrado.

Bandžiau ir amerikinius

2011-01-14- 11:26

Bandžiau ir amerikinius skiltuvus, bet kad didelio skirtumo ir nepajutau. Viskas daugiau priklauso nuo skėlimo įrankio. Na ir žinoma degimui naudojamos medžiagos.
Daug svarbiau ką padeginėji, kai naudoji įprasto plieno skiltuvą.

Sekmadienį buvo gera oras,

2011-01-31- 9:22

Sekmadienį buvo gera oras, tai pasivaikščiojom prie Kauno marių. Ir lauželį susikūrėm. Bet su AiC skiltuvu teko pavargti. Aišku, žiema, skėliau į sausus lapus (na, bent jau atrodė, kad į sausus) ir smulkiai suplėšytą popierių. Po gerų 15 minučių braižaliojimų, galiausiai laužas suliepsnojo :) O skiltuvas gerokai apsidrožė.


lauzas.jpg


Jei kolega milius dar planuoja siųstis skiltuvų, prisidėčiau prie kompanijos.

Taikliai pastebėjai - kaip

2011-01-31- 10:29

Taikliai pastebėjai - kaip plastelininiai :) Jie geras kibirkštis duoda tik kai brauki nežmoniškai (o tas ėda strypelį)...

Va šitie skiltuvai kur dabar

2011-01-31- 10:38

Va šitie skiltuvai kur dabar rodai man labiausiai ir nepatinka. Kažkoki plastelininiai jie atrodo :D perbrauki ir nueina visas kampas. Ant gero skiltuvo vos žymė matosi. Tokio dydžio skiltuvas turėtų tarnauti apie 3000 brūkštelėjimų, bet tai tikrai nepanašu su AiC'iniais...

OK, susisieksim ;)

P.S. eidamas mišku aš iš anksto galvoju apie tai kaip kursiu ugnį, jei su skiltuvu tai eidamas pro beržą vis nusiplėšių tošies gabaliuką ir įsimetu į kišenę, kol ateinu į tikslą, o kartais tai jau visai nebe miškas, turiu kišenėj jau gerą saują žievės. Ją dar pasmulkinus ir pagramdžius gaunasi puikiausias "materiolas" uždegimui. Šiaip toks kaip popierius ar lapai skiltuvui nelapai pasiduoda, nebent jau visiškai perdžiūvę. Geriau jau spygliai, juose daugiau dervos, bet reikia imti nuo kelio, sutrintus, bet irgi tik vasarą....

Geriausia prakura mūsų

2011-01-31- 10:43

Geriausia prakura mūsų platumose visus metus - beržo tošis.

Man kažkaip įtarimas kad

2011-01-31- 11:36

Man kažkaip įtarimas kad patys sau prieštaraujat - norit ir kad daug kibirkščių būtų ir kad ilgai laikytų :)

milius rašė: Šiaip toks kaip

2011-01-31- 11:43

milius rašė:Šiaip toks kaip popierius ar lapai skiltuvui nelapai pasiduoda, nebent jau visiškai perdžiūvę. Geriau jau spygliai, juose daugiau dervos, bet reikia imti nuo kelio, sutrintus, bet irgi tik vasarą....

Dėl popieriaus tai klysti. Tik reikia tualetinį imti. Tada netgi apvyniojus skiltuvo brūžeklį tuo popieriumi ir brūkštelėjus užsidega ugnis.

Linuks rašė: Man kažkaip

2011-01-31- 12:58

Linuks rašė:Man kažkaip įtarimas kad patys sau prieštaraujat - norit ir kad daug kibirkščių būtų ir kad ilgai laikytų :)


Neprieštaraujam, pažiūrėk šitą video. Tokių skiltuvų nei Lietuvoj, nei Europoj nerasi. Čia viską lemia KOKYBĖ.
http://www.youtube.com/watch?v=oS8TJAXC9zQ

Hmm, video rodo tą patį ką

2011-01-31- 13:06

Hmm, video rodo tą patį ką daro Aic skiltuvas- minkštas, daug nusidrožiantis ir degantis dar ant žemės. Matyt reikės parsisiūsti ir išbandyti natūroi :)

Reklaminis filmukas.

2011-01-31- 13:17

Reklaminis filmukas. Benzinuotą vatą su bet kuriuo strypeliu galima pakurti :)

Reklaminis tai jo, tokia jo

2011-01-31- 13:42

Reklaminis tai jo, tokia jo paskirtis - reklamuoti. Bet kaip Linas minėjo, geriau pabandyti ir palyginti. Neblogas video išeitų ar straipsnis apie skirtingus skiltuvus, nes čia ginčai begaliniai :D

  ...apie vatą..vakar paėmiau

2011-01-31- 13:49

argas1.jpg faer.jpg


...apie vatą..vakar paėmiau kosmetinės vatos ,,blynelį".. aic skiltuvą ,kuprinę, šunį,tris peilius..ir išėjau į mišką lazdyno....iš antro skėlimo vatos pagalba lauželį užsikūriau...

Nu tai tu čia buvai gerai

2011-01-31- 14:45

Nu tai tu čia buvai gerai pasiruošęs, net šunį turėjai :)

Geras šuo, malkų prineša

2011-01-31- 14:45

Geras šuo, malkų prineša :)
Atsakymo rašymas