Temoms apie tai, ką įdomaus ar ypatingo turim surinkę. Sukurkit temą savo vardu (Nick`u) ir pasidalinkit joje savo džiaugsmais su kolegomis...
Atsakymo rašymas

Mimoproxodilo sąvartynas

2011-01-31- 22:52

Pradėjau aktyviai domėtis ginklais ir peiliais apie 2006 metus. Tiesiog pažįstamas pasigyrė peiliu, davė rankose palaikyti. "Oho - pagalvojau - rimtas daiktas". Google visagalis atvedė į guns.ru. Gal pusė metų vakarais iki išnaktų praleista prie ekrano. Komandiruotėj Vokietijoje nusipirkau pirmus savo "rimtus" peilius (dabar juokinga, ir kainą prisiminus krapštau pakaušį, bet tada buvo kažkas ypatingo).


Vėliau šeimos biudžetas karts nuo karto "sukūsdavo". Informacijos kiekiai augo, kartais pereidami iš kiekybės į kokybę. Pirmą kartą susitikau su bendraminčiais - pasirodo būta ir lietuviškų interneto resursų: Militaria, vėliau ir šis puslapis. Bet nei viena žinutė apie tą, pirmąjį, pro akis nepraslysdavo. Ir pasiekiamos nuotraukos buvo studijuojamos, ir darbalaukio fone jis būdavo (na, pakaitom su kitais, aišku)


Ir štai visai netikėtai aš jį gavau DOVANŲ. Na, beveik dovanų, kaip padėką už padarytą darbą (atlygis savo ruožtu buvo). Ir tai tas pats peilis, kurį aš kažkada laikiau rankose ir nuo kurio prasidėjo mano "peiliamišystė".


Sutikite: Gerber AF Combat Folder !!!


DSC02691.JPG


DSC02685.JPGDSC02693.JPGDSC02694.JPG

Sveikinu! Į tavo didelę

2011-01-31- 23:11

Sveikinu! :)
Į tavo didelę leteną turėtų gerai gulti.

Sveiki,jei žinočiau

2011-02-01- 18:22

Sveiki,jei žinočiau matmenis,galėčiau sakyt,kad man darbe gal ir tiktų. Jei neklystu, tai jo atlenkimo strypukas -atrama. Iš ko pagaminta rankenytė,įtariu ten tik laineris metalinė plokštelė?

Jo, letenoj patogus labai.

2011-02-01- 22:08

Jo, letenoj patogus labai. Dabar kai truputį daugiau pasižaidžiau, tai matau, kad na.. neskirtas jis pjauti. Paskirtis vis tik kita.

Sudedu ir kitus turimus

2011-02-01- 22:29

Sudedu ir kitus turimus sąvartynėlyje.


DSC02701.JPG

Na tai aš darbe ir badau,o ne

2011-02-01- 22:42

Na tai aš darbe ir badau,o ne pjaustau:-)

Ričardas rašė: Sveiki,jei

2011-02-01- 22:55

Ričardas rašė:Sveiki,jei žinočiau matmenis,galėčiau sakyt,kad man darbe gal ir tiktų. Jei neklystu, tai jo atlenkimo strypukas -atrama. Iš ko pagaminta rankenytė,įtariu ten tik laineris metalinė plokštelė?


Viskas ten gerai su rankena: išilgai metalinis rėmas iki pat kiaurymės rankosaičiui. Pačios kriaunos iš stiklo pluoštu armuoto nailono. Taip, atlenkimo tabletė dar veikia kaip atrama atlenkus geležtę.
Matmenys - nesunku rasti intenete, bet:
# Overall Length: 10.06'' 25,55 cm
# Length Closed: 5.6'' 14,22 cm
# Length of Blade: 4.25'' 10,80 cm
# Weight: 6.3 oz. 178,6g
# Lock Mechanism: Liner Lock
# Blade Style: Double bevel, Serrated edge
# Blade Material: 425 Modified Stainless Steel
# Handle Material: Fiberglass filled nylon

Ačiū,man mažas.

2011-02-01- 23:07

Ačiū,man mažas.

Mimoproxodil rašė: Dabar kai

2011-02-02- 1:22

Mimoproxodil rašė:Dabar kai truputį daugiau pasižaidžiau, tai matau, kad na.. neskirtas jis pjauti. Paskirtis vis tik kita.


Tau į komplektą dabar dar vieno reikėtų. ;)


GERBER-BOKER_2sm.JPG

Būtų gal ir neblogai , ir dar

2011-02-02- 1:50

Būtų gal ir neblogai :), ir dar Smatchet į komplektą, bet gulėtų lentynoje. Mat, veikla visiškai nesusijusi su pirmine jų paskirtimi, o dėti į lentyną tokią sumą.. Aš žinau, kaip ją geriau panaudoti ;-)

Ričardas rašė: Ačiū,man

2011-02-04- 1:13

Ričardas rašė:Ačiū,man mažas.


Prašom
Atsakymo rašymas