Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Tramontina (Brazilija)

2013-09-13- 1:47

Tik dabar atkreipiau dėmesį, kad dar neturim temos apie vieną geriausių biudžetinių virtuvinių peilių gamintoją - Tramontina.

 

tramontina_logo.jpg

 

Tramontinos gaminių asortimentas gan platus, bet apžvelgsiu tik peilius.

Kaip ir kiti panašaus profilio gamintojai, Tramontina gamina tiek biudžetines virtuvinių peilių serijas "Tradicional", "Dynamic", "Polywood" etc, tiek ir aukštesnio lygio - "Century", "Century Poliwood", "Premium", "Professional", kurios mano manymu pagal kainos/kokybės santykį lenkia analogiškus Victorinox ar Wenger gaminius. Pvz. Tramontina "Century" kokybė analogiška Victorinox "Forged", o kaina gerokai mažesnė. Panaši situacija su Tramontina "Professional" ir Victorinox "Fibrox" serijomis.

 

Gamina Tramontina ir medžioklinius, turistinius, sportinius bei "kovinius" peilius, bet dėja, šiose srityse Tramontinos gaminiai kasmet blogėja, ypač dizaino atžvilgiu. Jeigu prieš kokius dešimt metų dar buvo galima išsirinkti vieną-kitą praktišką modelį, tai dabar mano manymu situacija tragiška. Gal aš per daug išrankus, bet pasižiūrėkit šiemetinį katalogą ir spręskit patys. 8(

Jeigu ne klasikiniai Gaucho ir Tropeira - sakyčiau, kad Tramontina dizainą užsako pas kinus. :/ :D

Tramontina (Brazilija)

2013-09-13- 4:33

Labai panašūs lenktinukai man matyti kitais pavadinimais, už juokingą kainą, tiesiai iš Kinijos. Todėl įtariu, kad su ta šalim ir jos pramone Tramontina visgi palaiko ryšius :)

Tramontios peilis kybo

2013-09-14- 0:02

Tramontios peilis kybo virtuvėje aišku jis jau nebepanašus į ta kurį pirkom.Sudrožtas stipriai bet vienas iš dirbamiausiu.Pirkom jį dar 98m kai su dabartine žmona dar tik pradėjom gyvent taip sakant susimetę.Buvo pirmas peilis y musu bendrą gyvenimo katilą.Tais laikais sumokėjau už jį devyniolika litų tada tai buvo musų šeimai dideli pinigai kaip už peilį. :) Dirba puikiai bet kito tokio taip ir neradau kiek bepirkau tu tramontinu .

Kaip jau rašiau, Tramontina

2013-09-14- 0:19

Kaip jau rašiau, Tramontina peiliai įvairūs būna: tiek už porą litų, tiek už pora šimtų. ;)
Įkelk savojo nuotrauka - bus aišku apie kokį kalba. :/

Pons Vladai ir is nuotraukos

2013-09-14- 23:06

Pons Vladai ir is nuotraukos nemanau kad bus aisku bet butinai ykelsiu fotke

Turiu du iš tų, kurie už porą

2013-09-15- 17:17

Turiu du iš tų, kurie už porą litų. Ir nieko blogo apie juos pasakyti negaliu, už tokią kainą net labai gerai. Aišku užknisa, kad galąsti reikia dažnai, bet kol kas kenčiu. Jei apie detales, tai geležtės geometrijai pretenzijų lyg ir nėra. Viską tą pati iš AEB-L ar Sandvik ir mano gatvėje būtų šventė.

 

Remus rašė: Viską tą pati iš

2013-09-15- 23:10

Remus rašė:Viską tą pati iš AEB-L ar Sandvik ir mano gatvėje būtų šventė.


Iš AEB-L ar Sandvik tokius daryti mažą prasmės. Būtų panašiai kaip BMW variklį įdėti į WW Golfą - važiuotų geriau, bet kainuotų brangiau ir kažin ar labiau džiugintų. :D

Be to, už Dynamic seriją ne ką brangesni Classika ir Poliwood, tačiau ten bent geometrija ir pagaminimo kokybė akivaizdžiai geresnė:

  

Kiek žiūrėjau, niekas, bent

2013-09-17- 22:01

Kiek žiūrėjau, niekas, bent jau vidurio Lietuvoje neturi didesnio "Tramontina" peilių asortimento. Visur pamėtyta po kelis virtuvinius peilius ir viskas. Nebent užsisakyti...

Lietuvoje yra du oficialūs

2013-09-17- 22:33

Lietuvoje yra du oficialūs Tramontinos dileriai: UAB Arkiete ir Adreta. Arkietės parduotuvių tinklas "Žana" apima visus penkis didžiuosius miestus ir asortimentas ten gan platus. O jei kokio peilio neturi - galima ir užsisakyti. :)
Atsakymo rašymas