Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Šiek tiek paaiškinsiu: Inyoni

2010-08-12- 2:30

Šiek tiek paaiškinsiu:
Inyoni buvo kuriamas kaip "bird and trouts skinner", t.y. smulkiu paukščių, gyvūnų ir žuvies dorojimui.
Nyala - kaip fiksuota Sebenza, t.y. universalus EDC.
Mountaineer I (ir vėlesnės generacijos) - stovyklavimo peilis. Šaltam klimatui jis nepritaikytas, nes Afrikoje šalčių nebūna. ;)
Profesional Soldier - kaip atspindi pavadinimas, buvo suprojektuotas pagal amerikiečių desantininkų pageidavimus.

Trumpai pasidalindamas savo įspūdžiais, galiu pasakyti, kad man patogiausias Mountaineer I. Jo rankenos apvalumas jokių problemų nesukelia.
Beje, jo rankenos ertmėje laikau tai, kas mūsų sąlygomis kritinėse situacijose gali praversti labiausiai: penkias susuktas 10 Lt vertės kupiūras. XD

(be temos)

2010-08-12- 8:00

:-D :-D :-D

...man iš šių pateiktų tik

2010-08-22- 10:43

...man iš šių pateiktų tik N.R. Warrior nepatinka rankenos liesumas..nors..ant kelio radęs priglausčiau :)

perlius rašė: ...man

2010-08-22- 17:44

perlius rašė:...man iš šių pateiktų tik N.R. Warrior nepatinka rankenos liesumas...


Ar tikrai N.R.Warrior turi minty? :/


NR5.jpg

_Vladas_ rašė: Beje, jo

2010-08-23- 1:44

_Vladas_ rašė:Beje, jo rankenos ertmėje laikau tai, kas mūsų sąlygomis kritinėse situacijose gali praversti labiausiai: penkias susuktas 10 Lt vertės kupiūras. XD



xD xD xD Išsišiepiau "kaip blėšinė" :-D

_Vladas_ rašė: perlius rašė:

2010-08-23- 21:59

_Vladas_ rašė:

perlius rašė:...man iš šių pateiktų tik N.R. Warrior nepatinka rankenos liesumas...


Ar tikrai N.R.Warrior turi minty? :/


NR5.jpg



...aaa.p....asirodo ten toks Profesional Soldier....

Gal kas vyrai turit pas save

2010-12-15- 9:32

Gal kas vyrai turit pas save filmą "The Exquisite Blade - The Legend of Chris Reeve Knives"?

O.Benderis rašė: Gal kas

2010-12-15- 13:02

O.Benderis rašė:Gal kas vyrai turit pas save filmą "The Exquisite Blade - The Legend of Chris Reeve Knives"?


Turiu CD. Prie progos galėsiu paskolinti.

Labai gerai, Vladai. Reiks

2010-12-15- 19:33

Labai gerai, Vladai. Reiks prie progos nepamiršt ir man pasiskolint.

Apžiūrėjęs, kad savo

2011-03-20- 12:57

Apžiūrėjęs, kad savo rinkinyje neturiu nei vieno peilio nešiojimui ant kaklo nutariau tokį įsigyti. Po ilgų svarsymų ir keleto peilių apžiūrėjimo „gyvai“ nutariau įsigyti Chris Reeve Professional Solder. Peilis atkeliavo tiesiai ir parodos IWA 2011 & Outdoor Classics iš paties Chriso rankų. Peilis yra gana naujas, pagamintas 2011 m. kovo 3 d. ir truputėlį skiriasi nuo seniau gaminto modelio, kurį turėjau gavęs laikinam naudojimui iš Vlado. Peilis yra iš naujo plieno S35VN, turi užrašą „IDAHO MADE“, danga tamsesnė, makštyse nėra „drenažo“ skylutės. Peilis ilgam darbui netinkamas, nes yra plonas ir trumpokas, bet jei būtų kitoks, ant kaklo nešioti jau nebūtų tinkamas. Ilgos peilio uodegos paskirties nesupratau ir ją iš karto nuėmiau, geriau jau Chrisas būtų pridjėjęs virvutę ar grandinėlę nešiojimui ant kaklo. Peilis makštyse laikosi gal net ir per stipriai - pamesti neįmanoma, bet sunkoka jį ištraukti.


DSC00005.JPG DSC00007.JPG DSC00069.JPG DSC00086.JPG DSC00132.JPG DSC00124.JPG DSC00129.JPG

julius rašė: Ilgos peilio

2011-03-20- 17:03

julius rašė: Ilgos peilio uodegos paskirties nesupratau ir ją iš karto nuėmiau, geriau jau Chrisas būtų pridjėjęs virvutę ar grandinėlę nešiojimui ant kaklo.


Tą "uodegą" perrišai ant dėklo ir bus nešiojimui ant kaklo. ;)

Grazuolis, man

2011-03-20- 21:29

Grazuolis, man patiko!Sveikinu! Sertifikate nustebino skaiciai 55-57, hmm, idomu.... :-P ;-)

Tony rašė: Sertifikate

2011-03-20- 22:22

Tony rašė:Sertifikate nustebino skaiciai 55-57, hmm, idomu.... :-P ;-)


Tai susiję su peilio paskirtimi, nes ekstremaliomis sąlygomis geriau tegul linksta nei lūžta. ;)

_Vladas_ rašė: Tą "uodegą"

2011-03-20- 22:26

_Vladas_ rašė:Tą "uodegą" perrišai ant dėklo ir bus nešiojimui ant kaklo. ;)


Per trumpa, mano galva didelė :)

Gražus peiliukas, matosi

2011-03-21- 9:14

Gražus peiliukas, matosi kruopščiai padarytas. Sveikinu.
Atsakymo rašymas