Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Re: Pokalbiai prie alaus

2014-09-28- 11:08

Sulauksime ir ukrainietiškų shirogorovų :)

https://www.youtube.com/watch?v=JGsinn4xmL8

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-09-29- 15:47

Jo mačiau ir aš XD

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-09-29- 17:32

Jei kas mėginsit užsisakinėt ar dėl sportinio intereso patarpininkauti norėtumėt (raštu rusiškai bendrauti švelniai tariant nemoku xD) brūkštelkit AŽ, labai interesna pasidarė kū ten sumeistraus jisai :D

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-09-29- 17:35

Ugnius rašė:Jei kas mėginsit užsisakinėt ar dėl sportinio intereso patarpininkauti norėtumėt (raštu rusiškai bendrauti švelniai tariant nemoku xD) brūkštelkit AŽ, labai interesna pasidarė kū ten sumeistraus jisai :D


Sorry, aš nei Shirogorovų, nei xitrozhopo bashmachniko daugiau neberemiu.
O tau pagaliau laikas nusipirkti normalų peilį, o tai prisiperki visokio briedo...

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-09-30- 0:09

ankciau, toli pasamoneje lyg ir kildavo mintis - isitaisyti koki Shirogorova, del sportinio intereso :/ . bet, kartais juju adresu jutubeje pasipildavo nusisukundimai, kaip pvz: klinocek ne po centru :O ir kiti baisiai nuodemingi griekai.
paciupinejus Lopta®&Balt bendra projekta - noras, kazka tureti is Shirogorovu familijos, isgaravo kaip dumas.

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 22:43

pyfpafz rašė:Sorry, aš nei Shirogorovų, nei xitrozhopo bashmachniko daugiau neberemiu.
O tau pagaliau laikas nusipirkti normalų peilį, o tai prisiperki visokio briedo...


a galima smulkiau, kuo tau tas xitrožopas "nasolil"? :)
man tai jo video visai žiūrisi. Kabina kažkaip

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 22:48

Zerbinas rašė:
pyfpafz rašė:Sorry, aš nei Shirogorovų, nei xitrozhopo bashmachniko daugiau neberemiu.
O tau pagaliau laikas nusipirkti normalų peilį, o tai prisiperki visokio briedo...


a galima smulkiau, kuo tau tas xitrožopas "nasolil"? :)
man tai jo video visai žiūrisi. Kabina kažkaip

Panašu kad iš ano Pafas pirko prabangią lentelę.. XD

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 22:50

:D

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 23:03

Zerbinas rašė:a galima smulkiau, kuo tau tas xitrožopas "nasolil"? :)
man tai jo video visai žiūrisi. Kabina kažkaip


Tu, kol dar jaunas, bandyk ieškoti užsikabinimui geresnio kablio ;)

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 23:05

tai aš ir netvirtinu kad jis geriausias. Tiesiog pažiūriu kartais ir tiek. tų nesąmonių apie šašlyčiokus, batų remontus tai ne :)

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 23:31

Zerbinas rašė:tai aš ir netvirtinu kad jis geriausias. Tiesiog pažiūriu kartais ir tiek. tų nesąmonių apie šašlyčiokus, batų remontus tai ne :)


A ty videl vidos pro zakalku klinka zhazhigalkoj!? XD

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2014-10-10- 23:36

Chocholas normalus bachūras, mėgstu jo video. Kai sako, будь по проще, и народ пойдёт за тобой. O kad pyfpafui jis ragą įstatė su savo lentute, dengta lupta nuo atstojniko oda, tai čia jau ... Apskritai, jis pusei pasaulio su tom savo lentutėm ragą įstatė, tad reiktų žiūrėt į viską pozityviai, kaip į įsirašymą į pusės pasaulio istoriją youtuybe raidėmis, ar kažkatais :)

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2015-05-09- 19:43

iki pilnos laimės, betrūksta tik koloradiško fono. :down:
Prikabinti failai
cccp.jpg
back to USSR?

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2015-05-09- 20:27

Pasirodo ir broliukai dar sovietinio sudo neatsikrate(tikriausiai niekada ir neatsikratys),apgailetina.

Re: Masterskaja brat'ev Shirogorovyh (Rusija)

2015-05-09- 21:33

Nepamirškim, kad jie gyvena ir dirba Rusijoje, kur sovietiniai simboliai nedraudžiami. :close:
Atsakymo rašymas