Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-05-06- 10:57

Pypkę rūkau Silvano (kaip Vlado įkeltoje 1-oje nuotraukoje, viršutinėje eilėje, per vidurį). Tabaką maišau, nes nerandu sau malonaus skonio nusipirkti. Kolkas labiausiai patinka maišyt Skandinavik tabaką su Holger Danske Black and Bourbon. Skandinavikas man turi per daug aromato, tai sumaišius gaunasi lengvas aromatas su trupučiu burbono skoniu. Visai smagiai rūkosi.
Kadangi turiu tik vieną pypkę, tai rūkau kartą per dieną... max 2

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-21- 14:19

Pavelas rašė:Sveiki,

Nesu naifomanas, kitoj srity maniją turiu, bet kaip pasakė kolega iš darbo, vyras turi turėti bent vieną kitą peilį.
Kažkiek palandžiojęs, paskaitęs, pažiūrėjęs, įsigijau biudžetinį Spyderco Tenacios. Pagal dydį, formą, na ir smegenimis leidžiamą pinigų sumą jis man labiausiai atitiko ir patiko. Neturiu su kuo lygint, tad paprastai pasakysiu - geras daiktas.


Sveikas prisijungęs, Pavelai !!
:hi:
Na, pradėti pažintį nuo Tenacious, nėra blogo tono ženklas. (Aš irgi panašiai pradėjau).
Svarbiausia - nesustoti ir tęsti pažintis su kitais: atsiras galimybė palyginti taviškį su tais kitais (ar tikrai geras daiktas ir ar nebūna geresnių), na ir smegenai po truputį atsileisdinės (pradės didinti leistiną sumą).
:E
P.S. Kodėl anketoj savo puslapio neįrašei?
P.P.S. Gal parūkyt ?

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-21- 14:25

Sveikas gyvas! Senai matytas, girdėtas, skaitytas!
Nežinau ar čia tas reikalas, į kurį pasinersiu ar ne, bet tiesiog įdomu protingumo ribose, kol kas šio peilio nenaudoju taip, kad turėt jų kelis.
Dar guli kaltas toks iš survival padovanotų - Gryllso taip daugomos nemėgstamų. Tai vat kol kas dviejų ir pakanka, nors į ateitį neplanuosiu taip sakant...

P.S. o kam tas mano puslapis čia, kai su peiliais nifiga nesusietas?...

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-21- 16:16

Pavelas rašė:P.S. o kam tas mano puslapis čia, kai su peiliais nifiga nesusietas?...

Na, žmonės galėtų geriau suprasti, kuo užsiiminėji (kol nesusiejai su peiliais ... :E )

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-21- 17:43

Šiaip yra keletas bendrų niuansų, kas liečia medžio apdirbimo....

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-21- 21:46

Na jau gal ir metas atsiverti daugiau - intrygos pakanka ;)

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-21- 22:11

Py...... kas pratęs ;)

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-21- 22:43

Slapukautojai. :)

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-21- 23:29

Rytoj renkamės pas mane su Pavelu (tiksliau - Pavelas renkasi, bo aš iš vakaro jau surinktas) parūkyt. Pavelas tuo pačiu naikins intrigą ir aiškins (man) medžio apdirbimo pypkių gamyboje niuansus.
:E
Gal dar kas nors nori susirinkt, parūkyt ir paaiškint medžio apdirbimo peilių gamyboje niuansus ?
:hi:

Re: Spyderco (JAV)

2015-08-22- 11:59

GiedriusT rašė:Na jau gal ir metas atsiverti daugiau - intrygos pakanka ;)

manau, kas įdėmiai skaito/skaitė šią temą - suprato, apie ką sukasi kalba. :joint:

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-22- 12:50

Vincukas rašė:Rytoj renkamės pas mane su Pavelu (tiksliau - Pavelas renkasi, bo aš iš vakaro jau surinktas) parūkyt. Pavelas tuo pačiu naikins intrigą ir aiškins (man) medžio apdirbimo pypkių gamyboje niuansus.
:E
Gal dar kas nors nori susirinkt, parūkyt ir paaiškint medžio apdirbimo peilių gamyboje niuansus ?
:hi:

Būtų įdomu, bet šį šeštadienį negaliu. :(

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-24- 14:27

Pakalbėjom ir apie pypkes ... :hi:
Prikabinti failai
2015-08-22 14.30.18.jpg

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-24- 14:50

...bet labiau apie peilius :)

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-24- 14:59

Pavelas rašė:...bet labiau apie peilius :)

Viens kitam nemaišo.. :)

Re: Pakalbam apie pypkes...

2015-08-24- 15:07

O kas liečia cigarus, net papildo:



Toks peiliukis cigarams...

http://www.cutleryshoppe.com/browseprod ... ipper.HTML
Atsakymo rašymas