Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Re: Galąstuvai

2016-01-08- 17:31

domaso rašė:...Pažiūrėjau, kad ten nėra labai sudėtingas dalykas ir galvoju gal pavyktų pačiam pasidaryt tą laikantį rėmą iš plieno juostos, tik reiktų kad koks geras žmogus tiksliai išmatuotų to Lansky rėmo matmenis ir skylučių išdėstymą... :> (Lansky akmenų mačiau yra atskirai AIC)....

Jeigu rauki rusiškai :
Lansky
Modifikuotas Lansky

Re: Galąstuvai

2016-01-08- 17:50

Darco rašė:Jeigu rauki rusiškai :
Lansky
Modifikuotas Lansky


Oho - Ačiū! :god:
Rusiškai neraukiu, bet vien jau brėžiniai daug pasako, o jei ką - padės Google translate :)
Bet vis tiek galvoju, ar verta čia knistis, jei už 16 eur galiu kinietišką paimt - galvoju gal atlaikys kokią dešimtį galandinimų per metus?

Re: Galąstuvai

2016-01-08- 21:38

domaso
Lanskis gerai kopija manau bus irgi gerai
Rema daryt plieniny reiketu tikrai nes tas liejinys ten toks s..... kad net uzknisa
Nori gali pasiziureti gyvai parasyk az

Re: Galąstuvai

2016-01-08- 21:55

Manau nėr čia ko per daug trypčiot, reikt imt ir viskas, 16eur ne karvės kaina... Kai sudils ar užknis tas rėmas, pasidarysiu plieninį, gal dar kokių patobulinimų sugalvosiu :)

Beje, tas rusiškas modifikuotas, kur Darco įdėjo nuorodą, tai man kažkaip komplikuotai atrodo - ar ne per daug užsiknisimo ten tas veržles kas kart sukiot, kad kampą nustatyt... Man kaip neišrankiam užteks ir tų trijų skylučių - ilgainiui visi peiliai prie tų kampų prisitaikys :E

Re: Galąstuvai

2016-01-08- 22:59

domaso rašė:Beje, tas rusiškas modifikuotas, kur Darco įdėjo nuorodą, tai man kažkaip komplikuotai atrodo - ar ne per daug užsiknisimo ten tas veržles kas kart sukiot, kad kampą nustatyt... Man kaip neišrankiam užteks ir tų trijų skylučių - ilgainiui visi peiliai prie tų kampų prisitaikys :E

Manau kad užsiknisimas :ok: ,o kampai priklauso ne tik nuo skylių,bet ir konkretaus peilio storio/pločio.

Re: Galąstuvai

2016-01-09- 10:02

ir šiaip jau turės prisitaikyt prie naujo kampo arba iš karto arba bus bukas. ;) naudojau ir aš lansky, tikrai naujokui paprasčiau. bet bet kuri sistemėlė turi apribojimų... aš savo vaikiui specialiai nedaviau lanskio, dabar vyriokas galanda iš rankos ir nešiojasi "skustuvą", o kišenėj arkanzaso gabaliuką pataisymui. ir truko ne ilgai, pažaidė savaitėlę...

Re: Galąstuvai

2016-01-09- 11:08

mingas rašė:ir šiaip jau turės prisitaikyt prie naujo kampo arba iš karto arba bus bukas. ;) naudojau ir aš lansky, tikrai naujokui paprasčiau. bet bet kuri sistemėlė turi apribojimų... aš savo vaikiui specialiai nedaviau lanskio, dabar vyriokas galanda iš rankos ir nešiojasi "skustuvą", o kišenėj arkanzaso gabaliuką pataisymui. ir truko ne ilgai, pažaidė savaitėlę...

Dasiprks deimantą ir susiformuos kokį nori kampą,rašiau jau. O po to galima ir iš rankos.

Re: Galąstuvai

2016-01-22- 13:21

Sveiki, ar kas esate pirkę ar naudojate akmenis Edge Pro Apex ar jo klonui (Ruixin)?

Paveikslėlis

Pats turiu antrąją klono versija (metalinė) tai jo akmenys yra visiškai tragiški. iki 1500 dar normaliai, bet 3000 beveik tokio pat grubumo kaip 1500, nors realiai žiūrint tai tas 3000 ganėtinai grubesnis nei jo numeris. 3000 man ant ašmenų palieka įrėžimus ir labai stipriai pjauna metalą, geriausiu atveju palikdamas matinį paviršių. 6000 ir 10000 akmuo nedaro absoliučiai nieko t.y. gali valandą galasti su 6000 akmenimi geležtės paviršius vistiek matinis ir peilio pjovimas nei kiek nepagerėja palyginus po 3000. 10000 irgi tas pats. Jokio skirtumo ar galąsti S30V ar 440C

Reziumė, aš nesu ekspertas galandyme, tačiau seniau pavykdavo pagalasti peili iki skustuvo ašmenų su senu vandens akmenimi. Dabar su šiais akmenimis niekaip negaliu išgauti aštrumo, kad ir kaip galąsčiau. Iš tiesu tokį pat aštruma pavyksta gauti naudojant 1,5e vertės dvisluoksnį 120/240 galąstuva iš senukų ir puodelio dugną. Dabar užsisakiau 2000 ale deimentini galandymo akmenį ir 10000 Yijian akmenį.

Galvoju apie tokį rinkinį, bet nerandu informacijos ar nebus tas pats kas dabar esantys akmenys.
http://www.aliexpress.com/item/Yijian-3 ... 8b8022b332

Iš anksto ačiū už jūsų nuomones.

Re: Galąstuvai

2016-02-04- 1:22

nors neblogai gaunasi issigalasti ant paprasto akmens bet visdelto isigijau stai toki sharpa,ka galiu pasakyt super daiktas.
Prikabinti failai
20160203_211004.jpg

Re: Galąstuvai

2016-02-05- 7:28

o atskirai abrazyvai parsiduoda sitam work sharpui?ar sudilinsi ir vsio?

Re: Galąstuvai

2016-02-05- 8:33

albertas92 rašė:o atskirai abrazyvai parsiduoda sitam work sharpui?ar sudilinsi ir vsio?

jo parsiduoda as jau dasipirkau :)

Re: Galąstuvai

2016-02-05- 10:03

tai uztenka tik nusipirkt tas ploksteles ir galast,reiks pirkt,o kur yra toks daiktas?

Re: Galąstuvai

2016-02-05- 10:04

albertas92 rašė:tai uztenka tik nusipirkt tas ploksteles ir galast,reiks pirkt,o kur yra toks daiktas?

Lietuvoje - peiliai.net turi.

Re: Galąstuvai

2016-02-05- 10:31

albertas92 rašė:tai uztenka tik nusipirkt tas ploksteles ir galast,reiks pirkt,o kur yra toks daiktas?

jo peiliai.net-ten ir pirkau

Re: Peilių galandimas ir aštrinimas

2016-02-06- 11:21

Gal kas turi KAZAK galandimo stakles? Idomu ar vertas demesio daiktas?
Prikabinti failai
DSC04318_800.jpg
Atsakymo rašymas