Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Man patiko Andriaus (TRC

2011-06-04- 21:05

Man patiko Andriaus (TRC Knives) "pakabukas", tik vasarai butu gerai ne 20 cm, o kazkur 16-18 cm bendro ilgio.

Beje, kaip pakabukus galima

2011-06-06- 21:31

Beje, kaip pakabukus galima sėkmingai nešioti ir lenktinius peiliukus, bet su jais yra vienas niuansas - reikia patikimo geležtės fiksavimo sulentoje padėtyje, kad pabegėjus ar pašokinėjus geležtė nuo inercijos netyčiomis neatsilenktų.

Kam jau teko nešioti lenktinukus kaip pakabukus, supras apie ką aš. ;)


Šiuo atžvilgiu labai patogus mažylis Benchmade Benchmite II, kurio geležtę užraktas tvirtai fiksuoja tie atlentą, tiek užlenktą:


BM-Benchmite-II_1.jpg BM-Benchmite-II_2.jpg


arba galima naudoti laikiklius iš kaidekso:


 


Su jais bet koks lenktinukas savavališkai neatsilenks. :)

O jug senas geras lenktinukas

2011-06-06- 22:31

O jug senas geras lenktinukas su spyruokline nugarėle irgi tam puikiai tinka,ar klysu?
Cia apie ,,piračiny nožik"deje lietuvisko termino jam nežinau:-"

Ričardas rašė: O jug senas

2011-06-06- 22:56

Ričardas rašė:O jug senas geras lenktinukas su spyruokline nugarėle irgi tam puikiai tinka,ar klysu?

Su spyruokline nugarėle irgi tinka, jeigu peilis suprojektuotas teisingai, t.y. spyruoklė prispaudžia sulenktą geležtę rankenos link. Tokios konstrukcijos peiliai gali būti ir be užrakto (slipjoint), ir su užraktu (back-lock).

Sveiki dar kartą, vis dėlto

2011-06-07- 20:12

Sveiki dar kartą, vis dėlto įsigijau CRKT N.E.C.K.
Kol kas juo patenkintas, tik pastebėjau, jei nešiojant su tuo dėklu skirtu nešiojimui ant diržo ŽIAURIAI sunkiai išsitraukia peilis. Tačiau jį nuėmus ir naudojant kaip paprastą pakabuką viskas greitai pasitaiso. Bet žvelgiant į ateitį norėjau pasiklausti kaip reikės sutvirtinti dėklą kai jis šiek tiek atsilaisvins ? Teko kažką skaityti apie kaitinimą fenu paskui spaudimą ir t.t. Bet gal galėtumėte pasakyti kažką išsamiau ?

Kol kas tiek galiu apie jį pasakyti, po kelių dienų naudojimo, nešiojimo parašysiu antrą pranešima, tuo pačiu pridėsiu nuotraukų jeigu kam nors tai bus įdomu :)

Ugnius rašė: Bet žvelgiant į

2011-06-07- 20:36

Ugnius rašė: Bet žvelgiant į ateitį norėjau pasiklausti kaip reikės sutvirtinti dėklą kai jis šiek tiek atsilaisvins ? Teko kažką skaityti apie kaitinimą fenu paskui spaudimą ir t.t. Bet gal galėtumėte pasakyti kažką išsamiau ?


Kydex'as yra termoplastikas, todel formuojamas karstu budu, - uztenka pakaitinti fenu ir apspausti savo peiliuka, tik nereiketu persistengti, nes sukietejus gali ir nebeistraukti :)

Ugnius rašė: Sveiki dar

2011-06-08- 18:56

Ugnius rašė:Sveiki dar kartą, vis dėlto įsigijau CRKT N.E.C.K.
Kol kas juo patenkintas, tik pastebėjau, jei nešiojant su tuo dėklu skirtu nešiojimui ant diržo ŽIAURIAI sunkiai išsitraukia peilis. Tačiau jį nuėmus ir naudojant kaip paprastą pakabuką viskas greitai pasitaiso.


Taip atsitinka dėl to, kad prisukus laikiklį-kilpą diržui dėklas papildomai susiveržia ir peilis stipriau fiksuojasi.

Internetinė nuoroda "Nekerių"

2011-11-03- 12:19

Internetinė nuoroda "Nekerių" mėgėjams:

http://www.mountainhollow.net/neckknives.htm

Po ilgokos pertraukos

2011-11-26- 2:09

Po ilgokos pertraukos "užsukau" pas Spartan Bladės ir pamačiau labai simpatišką peiliuką-pakabuką: "Enyo" *thumb*

 

Aha, šitą ir aš buvau

2011-11-26- 2:39

Aha, šitą ir aš buvau pastebėjes. Traukia. :-D

Dar vienas iš

2011-12-02- 12:55

Dar vienas iš naujesnių:

http://www2.knifecenter.com/item/NKNK4/

"Užsikabinau ant" tokio

2012-03-25- 11:30

"Užsikabinau ant" tokio peiliuko http://dealerscorner.coldsteel.com/Products/53SS/
Labai jau jis man gražus pasirodė. Didelio praktiškumo iš šio peilio neieškau :)

Laukiu komentarų, pastabų, siūlymų kaip įsigyti :)

Abejoju ar bus smagu nešiotis

2012-03-25- 11:37

Abejoju ar bus smagu nešiotis 20,63 cm ilgio peilį, kuris dėkle dar šiek tiek pailgės :/

is nekeriu pas mane guli du:

2013-02-10- 14:50

is nekeriu pas mane guli du: CRKT N.E.C.K. ir IZULA (abudu perimti is Ugniaus). CRKT benesiojant nieko ispudingo neaptikau, o IZULAI uzsakiau mikartos kriaunas pas Andriu, nes 'gamyklines komplektacijos' pasirode gan nepatogus mano rankai. jau kuris laikas ja negaliu atsidziaugti *thumb-up* - ant kaklo jinai lydi mane kasdiena.
dar paminesiu Andriaus gamybos 'virtuvini neckeri' - ans mane karts nuo karto lydi kelionese, pasiraikyti maisto produktams.

Paveikslėlis Paveikslėlis

IZULA su kriaunomis

2013-02-10- 19:35

IZULA su kriaunomis simpatiškas. *thumb*

Primena Fellhoelter Brian E.C.S. MK III  :)
Atsakymo rašymas