Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:13

Banginis rašė:ne, nebandau. tiesiog nuoširdžiai įdomu iš kur atėjo tokie gilūs minčių turiniai.

Nenusakomo lygio nuobodulys ir neturėjimas ką veikt?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:40

žiūrėdamas į peilio brėžinį, ką matai (arba su kuom labiau asocijuojasi): išbaigto peilio viziją ar gamtos relejiefą?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:42

Banginis rašė:žiūrėdamas į peilio brėžinį, ką matai (arba su kuom labiau asocijuojasi): išbaigto peilio viziją ar gamtos relejiefą?

Man aiskiau matyti brezini,linijas ir plokstumas :) bei galiu be problemu isivazduoti ir objekta..ne tik peili..dar ir nuoga boba :)

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:48

Vaidotas rašė: Man aiskiau matyti brezini,linijas ir plokstumas :) bei galiu be problemu isivazduoti ir objekta..ne tik peili..dar ir nuoga boba :)

tikrai neperlenki? pvz: man žiūrint į peilio brėžinį - finale matosi peilis, kitokių objektų - nematau. tikriausiai kalta vaizduotės stoka :/ ?
Vaidotai, žiūrėdamas į brėžinį ir matydamas nuogą moterį - kokio dydžio jinai matosi: peilio dydžio, realaus dydžio ar kalnų dydžio?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:52

Banginis rašė:
Vaidotas rašė: Man aiskiau matyti brezini,linijas ir plokstumas :) bei galiu be problemu isivazduoti ir objekta..ne tik peili..dar ir nuoga boba :)

tikrai neperlenki? pvz: man žiūrint į peilio brėžinį - finale matosi peilis, kitokių objektų - nematau. tikriausiai kalta vaizduotės stoka :/ ?
Vaidotai, žiūrėdamas į brėžinį ir matydamas nuogą moterį - kokio dydžio jinai matosi: peilio dydžio, realaus dydžio ar kalnų dydžio?

:E nepatikesi..as ir masteli galiu pakeisti..galiu 1 : 1 matyti..kai reikia pasididinti arba pasimazinti :)
Bet jau tikrai smagu,kad juokauji :)

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:55

pratesiant juokus - seniai atsirado susidomėjimas peiliais?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 15:58

Banginis rašė:pratesiant juokus - seniai atsirado susidomėjimas peiliais?

pries 4-5 metus pradejau ziurinet,po truputi..kazkaip netycia tapo idomiausia tema ..galandimas..peilininko is manes nulis mikronu :)

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:00

būtent galandinimas? pats peilius galandi?
per tuos 4-5 metus, daug peilių per rankas perėjo?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:03

:oops: Man atrodo, berniukai, laikas jūsų pokalbiams persikelt prie alaus.

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:06

Banginis rašė:būtent galandinimas? pats peilius galandi?
per tuos 4-5 metus, daug peilių per rankas perėjo?

sistemu galandinimo praejo nemazai..o peiliu nedaug..:)

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:06

Vaidotai, ar tamsta viename senai pamirštame lietuviškame forume nebuvote registruotas "Kutitakulikano" vardu?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:06

Vincukas rašė::oops: Man atrodo, berniukai, laikas jūsų pokalbiams persikelt prie alaus.

Tu teisus :)

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:08

swerfot rašė:Vaidotai, ar tamsta viename senai pamirštame lietuviškame forume nebuvote registruotas "Kutitakulikano" vardu?

Nea..as facebooke Vaidotas Elijosius ..jei paplepejimui idomu kada butu..dabar turbiu pabegti ..iki :)

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 16:09

Vaidotas rašė: sistemu galandinimo praejo nemazai..o peiliu nedaug..:)

nori pasakyti, kad su keliais tais pačiais peiliais, keliavai per skirtingas galandinimo sistemas? kuri galandinimo sistema paliko teigiamiausią įspūdį?

Re: Peilininkystės terminų žodynėlis

2021-12-30- 22:48

Banginis rašė:
Vaidotas rašė: sistemu galandinimo praejo nemazai..o peiliu nedaug..:)

nori pasakyti, kad su keliais tais pačiais peiliais, keliavai per skirtingas galandinimo sistemas? kuri galandinimo sistema paliko teigiamiausią įspūdį?

Nu tie keli..bet esu dar pora kartu Zosytei galandes.Bet tai,aisku,jau senokai buvo… jaunystei..:)
Atsakymo rašymas