Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-06-04- 23:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 789 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 53  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-04- 16:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-07-14- 9:16
Pranešimai: 6
Miestas: Marijampole
Ar kas nors bandete situs kinieciu akmenukus? Ar su jais imanoma kazkiek pagalast virtuvini peili?

http://www.ebay.com/itm/Sharpening-Shar ... lgbSWRn6yw


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-04- 17:24 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10053
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Alex rašė:
Ar su jais imanoma kazkiek pagalast virtuvini peili?

Virtuvinį peilį kažkiek pagaląsti įmanoma su bet kokiu abrazyvu. Ir netgi be abrazyvo įmanoma. Kažkiek. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-04- 19:32 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Alex rašė:
Ar su jais imanoma kazkiek pagalast virtuvini peili?

Virtuvinį peilį kažkiek pagaląsti įmanoma su bet kokiu abrazyvu. Ir netgi be abrazyvo įmanoma. Kažkiek. ;)



Aha... neseniai kaip tik teko galąst be galąstuvo... ant stiklo nudrožiau briauną, paskui ant lėkštės pabaigiau. vargau ilgai, bet gavosi pusė velnio. tas retas atvejis, kai jokio akmenuko kišenėj nebuvo


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-04- 21:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-06-06- 4:11
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Alex rašė:
Ar kas nors bandete situs kinieciu akmenukus? Ar su jais imanoma kazkiek pagalast virtuvini peili?

http://www.ebay.com/itm/Sharpening-Shar ... lgbSWRn6yw


Pradžiai tiks, būtent ADAEE, galima rasti pigiau 4 vnt komplekte.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-05- 9:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-07-14- 9:16
Pranešimai: 6
Miestas: Marijampole
nick1 rašė:
Alex rašė:
Ar kas nors bandete situs kinieciu akmenukus? Ar su jais imanoma kazkiek pagalast virtuvini peili?

http://www.ebay.com/itm/Sharpening-Shar ... lgbSWRn6yw


Pradžiai tiks, būtent ADAEE, galima rasti pigiau 4 vnt komplekte.



Būtent pradžiai man ir reikėtų :) Kas tas ADAEE ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-05- 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-07-14- 9:16
Pranešimai: 6
Miestas: Marijampole
Jau radau kas tas ADAEE :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-30- 14:13
Pranešimai: 11
Miestas: Kauno r.
Norėjau paklaust, gal kas turit galandinimo rinkinį "Lansky Sharpening System" (kaip paveikslėlyje)?
Paskaičiau atsiliepimus/video, kad neblogai galanda netgi "nepeilininkams", tai sudomino, bet kaina nemaža.. :/ Pažiūrėjau, kad ten nėra labai sudėtingas dalykas ir galvoju gal pavyktų pačiam pasidaryt tą laikantį rėmą iš plieno juostos, tik reiktų kad koks geras žmogus tiksliai išmatuotų to Lansky rėmo matmenis ir skylučių išdėstymą... :> (Lansky akmenų mačiau yra atskirai AIC).

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-30- 14:13
Pranešimai: 11
Miestas: Kauno r.
Tiek to, nusprendžiau nevargt, radau Lansky kopiją už 16 eur, bandysiu surizikuot ir užsisakyt:
http://www.ebay.com/itm/Professional-Wide-Range-Kitchen-Knife-Sharpener-System-Fix-angle-5-Stone-Version-/111516114090?hash=item19f6e0dcaa:g:-8UAAOSwymxVOuQA

Kokybės aišku nesitikiu tokios kaip Lansky, bet jei bent tas rėmas/spaustuvas bus padorus, visa kita nelabai svarbu, blogiausiu atveju galima bus nusipirkt porą originalių Lansky akmenukų..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-06-06- 4:11
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Gal iš karto china apex kloną pabandyt?
http://www.ebay.com/itm/New-Knife-Sharp ... xy9eVRS794


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 11:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
domaso rašė:
Tiek to, nusprendžiau nevargt, radau Lansky kopiją už 16 eur, bandysiu surizikuot ir užsisakyt:
http://www.ebay.com/itm/Professional-Wide-Range-Kitchen-Knife-Sharpener-System-Fix-angle-5-Stone-Version-/111516114090?hash=item19f6e0dcaa:g:-8UAAOSwymxVOuQA

Kokybės aišku nesitikiu tokios kaip Lansky, bet jei bent tas rėmas/spaustuvas bus padorus, visa kita nelabai svarbu, blogiausiu atveju galima bus nusipirkt porą originalių Lansky akmenukų..

Dėl rėmo/spaustuvo kokybės abejoju. Ir originalas ne fontanas, gan greit išdyla skylės. Taigi jei turi galimybių ir noro, gali meistrautis plieninį. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 12:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-30- 14:13
Pranešimai: 11
Miestas: Kauno r.
Tą Apex kloną mačiau, bet man jis atrodo nelabai patogus, nebent aš klaidingai galvoju... Lansky sistemoje labai paprastas naudojimas - vieną pusę pagalandi, tiesiog apverti visą rėmą ant stovo ir kitą pusę galandi. Ar ant Apex nereikia perdėt peilio kita puse?

Loki - na taip, jei aliuminis rėmas, nėra ko norėt. Bet aš kai galandu retai, tai man užteks, o kai išdils, tai pasitarnaus kaip šablonas plieninio gamybai :) Galvoju jei gamint, tai būtų galima rėmą gamint iš nerūdijančio plieno, o tuos strypelius iš aliuminio ar kokio žalvario, kad neišdilintų rėmo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 12:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
domaso rašė:
Tą Apex kloną mačiau, bet man jis atrodo nelabai patogus, nebent aš klaidingai galvoju... Lansky sistemoje labai paprastas naudojimas - vieną pusę pagalandi, tiesiog apverti visą rėmą ant stovo ir kitą pusę galandi. Ar ant Apex nereikia perdėt peilio kita puse?

Lanski paprastesnis naudojime. Aš jį pagrinde naudoju ašmenų formavimui (su deimantais), tolimesnėje peilio eksplotacijoje galandu akmenimis iš rankos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 16:27 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
turiu lansky. ten ne taip viskas paprasta. turi pataikyt kurioj vietoj geležtę užfiksuot, kad tolygūs ašmenys būtų. labai netvirtai laikosi geležtės laikiklyje. galandant reikia priprast akmenuką tolygiai laikyt. sekantį kartą galąsdamas vėl turėsi ton pačion vieton geležtę spaust, nes formuosi naujus ašmenis kitaip... vien žo bent man ten tikras mazochizmas. akmenys laskio neblogi visai. negali sakyt, ir išsigalanda gerai. bet užknisa fiksuoti kampai, norisi tarpinių kartais. siauresnės geležtės mažu kampu neišgaląsi. ilgesnės geležtės prie rankenos ir smaigaly kampai skirsis...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-30- 14:13
Pranešimai: 11
Miestas: Kauno r.
Nu manau visiškam mėgėjui/nepeilininkui, kuris galąst nelabai moka, tai turbūt vis tiek labai pagelbės :)
Aš suprantu kad čia dauguma peilininkai perfekcionistai, ir siekia tobulybės (viskas ok). Aš anksčiau galvojau kokį paprastą mažiuką nusipirksiu kur būna V forma sukryžiuoti keraminiai strypeliai, bet pamačiau tą Lansky ir jis man pasirodė naudingesnis - bet gal klystu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Galąstuvai
StandartinėParašytas: 2016-01-08- 17:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
V forma gerai aštrinimui, Lankis - pergalandimui, formavimui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 789 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 53  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007