Tema užrakinta

Prisukau po ranka

2011-04-17- 21:59

Prisukau po ranka pasitaikiusiu santechniniu hermetiku. Bet teks pasirūpinti ir rimta priemone. Kartas nuo karto prireikia :)

Geras peilis. Susipjauščiau

2011-04-18- 20:22

Geras peilis. Susipjauščiau ranką triukus darydamas. Su atlenkimu jokių problemų. Kam nykštį paskaudo, tai galiu pasakyti, "mergaitės" ne jums plieną čiupinėt :D D D, pasipudruokit pirštelius ir eikit megzt kojinių :D

P.S. Čia viskas piktas sarkazmas.

Teko man garbė šiandien

2011-04-18- 20:45

Teko man garbė šiandien forumini peili įsigyti. Tai džiaugdamasis pirkiniu jį žmonai parodžiau, o jinai peilį uždarinėdama delną prasipjovė. Aštrus peilis, tačiau jis man patiko. Vienu žodžiu toks peilis ir prie kostiumo tiktų.

Jonas N rašė: Geras peilis.

2011-04-19- 13:14

Jonas N rašė:Geras peilis. Susipjauščiau ranką triukus darydamas. Su atlenkimu jokių problemų. Kam nykštį paskaudo, tai galiu pasakyti, "mergaitės" ne jums plieną čiupinėt :D D D, pasipudruokit pirštelius ir eikit megzt kojinių :D

P.S. Čia viskas piktas sarkazmas.

O tėvas nesakė, kad su peiliu žaisti nereikia :(
P.S. O čia nepiktas sarkazmas :)

Buvau susitikęs su kolegom,

2011-04-25- 12:54

Buvau susitikęs su kolegom, aptarinėjom kaip medžiosim naujame sezone. Pjaustėm užkandą tai ir aptarimas įvyko :) . Apie peilį kolektyvas jau buvo forume paskaitęs tai dabar tik gyvai rūpėjo pamatyti. Visiems patiko. "Ergonominis" klausimas buvo tik vienas- jei ką kieto reikės papjaustinėti ar plona rankena nepradės rankos pjauti. Pjauti teko rūkytą padžiovintą dešrą ir vytintą elnio nugarinę. Tuo atveju ne problema, tačiau teorines prielaidas reika patikrinti. Didesnio komforto užtikrinimui panaudojau vietines priemones. Atsiplėšiau gabalą popierinio rankšluosčio ir apvyniojau rankena - klausimų nebeliko. Džiovinti sūriukai buvo pjaustomas su netiuninguota :) rankena ir pirštai niekam neatsiklijavo.


Tema užrakinta