Viskas apie peilių gamybą
Atsakymo rašymas

Epoksidiniai klijai

2010-05-28- 16:12

Sveiki! Esu naujokas šioje srityje. Noriu uždėt rankena ant geležtės, bet nežinau kokius klijus rinktis, elastingesnius, kietesnius, greitai ar lėtai džiunančius... ar tiesiog juos rinktis pagal naudojamas medžiagas? Gal išduosit kokius naudojat?

Aš asmeniškai neturiu

2010-05-28- 18:09

Aš asmeniškai neturiu kantrybės todėl naudoju greitai stingstančią (5min) epoksidkę. Kaikas naudoja rusišką 'titan' nr6, pats kiek meginau- mano naudojama 5min, lyg ir geriau sukibdavo , be to ji elastiškesnė, jos neišeina nuskaldyti kaip titan'o. Svarbiausia pirk skaidrią, jei kur ir matysis tai netaip kris į akis. Jei jau sugalvosi pirkti 5min, pigiausiai jos yra senukuose, tik reikia ieškoti ne prie rusišku epoksidkių, o prie automobilių chemijos, yra tokie http://www.senukai.lt/irankiai-spynos-f ... rus_4.html (tūtelėse išeina pigiau negu švirkštuose, tik pažiūrėk kad būtų skadrūs, nes yra ir metalo spalvos)

Naudojant 'greitus' klijus reikia truputi pasitreniruoti -kartais galima ir nespėti viską sutepti :)

Na, man epoksidiniai klijai

2010-05-28- 18:43

Na, man epoksidiniai klijai nėra svetimas daiktas, juos naudoju žvejyboje (muselinės masalams), ir naudoju: http://www.tobis.lt/index.php?cid=1268 (bison 5 min). tai manau pukiai tiks?

Turiu ir as klausimeli del

2010-05-28- 22:54

Turiu ir as klausimeli del kliju, ka butu galima panaudoti kad isgauti tarkim juoda spalva kliju, ar tiktu dazu pigmentas?

sauliusms rašė: Turiu ir as

2010-05-29- 15:55

sauliusms rašė:Turiu ir as klausimeli del kliju, ka butu galima panaudoti kad isgauti tarkim juoda spalva kliju, ar tiktu dazu pigmentas?

Priklausomai nuo dažų pigmento sudėties, jis kartais reaguoja su tirpikliais ir keičia spalva.
Patikimiausias juodas pigmentas - suodžiai. ;)

_Vladas_ rašė: sauliusms

2010-05-29- 19:14

_Vladas_ rašė:
sauliusms rašė:Turiu ir as klausimeli del kliju, ka butu galima panaudoti kad isgauti tarkim juoda spalva kliju, ar tiktu dazu pigmentas?

Priklausomai nuo dažų pigmento sudėties, jis kartais reaguoja su tirpikliais ir keičia spalva.
Patikimiausias juodas pigmentas - suodžiai. ;)

Aiskumas, reiks pameginti!

as naudoju rusiskus TITAN.

2010-05-30- 14:10

as naudoju rusiskus TITAN.

Irgi naudoju Titan. Mano

2010-05-31- 8:03

Irgi naudoju Titan. Mano manymu, visai gerai sukimba.

5min?! man kartais ir su

2010-05-31- 9:38

5min?! :-/ man kartais ir su titan laiko neuztenka :)

Tai aš ir sakau kad reikia

2010-05-31- 10:00

Tai aš ir sakau kad reikia pasitreniruoti :) susisdedi viską iš eilės, patikrini kad viskas tikrai gerai tiktų i savo vietas, paleidi chronometra ir pradedi greitai maišyti klijus :D

Koks surinkimo rekordas?

2010-05-31- 20:21

Koks surinkimo rekordas? :-D

Turbut reiketu skičiuoti ne

2010-05-31- 22:32

Turbut reiketu skičiuoti ne laiką (per 5min visada spėju) bet iš kiek detalių sumaunama rankena :) nors jeigu dedu daugiau kaip 10, jau nerizikuoju ir klijuoju per kelis kartus, ar naudoju lėtesne epo.

sveiki, aš kaip sakoma dar

2011-01-20- 15:56

sveiki,
aš kaip sakoma dar ''žalias'' :-/ tai turiu klausimą : kuo ištepti metalą kad epoksidiniai klijai nepriliptu prie jo?

iš anksto ačiū už atsakymus

Betkuo nutepk betkokiu

2011-01-20- 16:12

Betkuo :D
nutepk betkokiu tepalu ar aliejum, arba gerai nučiupinėk su taukuotais pirštais :D
Aš prieš klijuodamas bolsterį, reikiamas vietas irgi sutepu, kad paskui mažiau gramdyti reikėtų.

dėkavojame už pasidalintą

2011-01-20- 16:27

dėkavojame už pasidalintą info 8-)
Atsakymo rašymas